Про те, що найближчими днями у Борисполі має розпочатися виконання робіт з нанесення дорожньої розмітки, 3 червня на понеділковій плановій нараді повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства В’ячеслав Толкач. Також він зазначив, що наносити дорожню розмітки планується в нічний час.
До цього на сайті державних закупівель Прозоро було оголошено тендер на надання послуги з нанесення дорожньої розмітки в межах Бориспільської міської територіальної громади із очікуваною вартістю 900 000 грн. Перемогу отримало столичне ТОВ «СІТІ-А», запропонувавши суму 898 061,50 грн. Договір з ним було підписано 5 червня.
Роботи почалися у ніч із 6 на 7 червня. В’ячеслав Толкач повідомив, що протягом першої ночі було нанесено повздовжні розділювальні смуги по усій довжині Київського Шляху. З наступної ночі, починаючи з боку Києва, приступили до нанесення пішохідних переходів на головній вулиці міста. Після завершення робіт на Київському Шляху перейдуть до оформлення кругових розв’язок.





коментарі