
Перший ресторан у Борисполі відкрив свої двері для відвідувачів 70 років тому, увечері 29 квітня 1955 року, напередодні травневих свят. Двоповерховий заклад належав до мережі Бориспільської райспоживспілки та був розрахований на 110 посадочних місць.
Ресторан мав цікаву та оригінальну архітектуру, а на фасаді був оздоблений ліпниною. Її виконав бориспільський майстер та художник Іван Величко, що мешкав на вул. Гришинській. Пізніше він працював над оздобленням Будинку культури в центрі міста.
За спогадами старожилів, місце було популярним серед містян. Але менше ніж через 20 років ресторан був демонтований, а на його місці побудували сучасний ресторан «Альта», пізніше перейменований у ресторан «Центральний».
Можливо, у ваших родинних архівах збереглися інші фото першого ресторану Борисполя або в ньому колись працювали ваші рідні? Будемо вдячні, якщо ви поділитесь із читачами «Вістей» фото чи спогадами про заклад, його працівників та відвідувачів.





коментарі