Бориспiль
C

Головні новини

Небезпека в навчальних закладах


Небезпека в навчальних закладах

Саме після трагедії в Одесі, коли у санаторії живцем згоріло троє дівчат, у Борисполі порушили питання пожежної безпеки у громадських закладах, в тому числі і в закладах освіти.

Звіти директорів усіх навчальних закладів міста заслухали 28 вересня на засіданні Бориспільської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Окрім того, що пожежної сигналізації немає в жодному освітньому закладі, виявилося чимало інших першочергових проблем щодо належної безпеки перебування дітей в установах. Наприклад, уже застаріла електропроводка, яка робилася ще за радянських часів. А такий електропровід може витримати лише мінімальні навантаження.

Заступником начальника Управління освіти та науки Бориспільської міської ради було запропоновано провести ревізію електромереж і за необхідності замінити їх. Але тут виникла нова проблема: паралельно із заміною старої проводки, коли доведеться довбати стіни, необхідно буде зробити капітальний ремонт приміщень. Поки що коштів на це немає та й навчальний рік у самому розпалі.

За рекомендаціями Міністерства освіти України у кожному навчальному закладі має бути штатна одиниця електрика. Це питання буде вирішуватися в найстисліші терміни.

Інша проблема усіх навчальних закладів міста — це занедбані підвальні приміщення, в які можна було б заховати дітей під час надзвичайних ситуацій. Тут директори шкіл отримали доручення негайно розчистити та привести до ладу усі підвали.

Також зараз розробляються проекти по утепленню кожного навчального закладу з урахуванням вимог Державної служби України із надзвичайних ситуацій.

Тетяна ХОДЧЕНКО, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: