Бориспiль
C

Головні новини

Вибори в трьох ОТГ Київщини коштують понад мільйон гривень


Вибори в трьох ОТГ Київщини коштують понад мільйон гривень

24 грудня о Білоцерківському, Переяслав-Хмельницькому та Тетіївському районах Київщини відбудуться вибори в об’єднані територіальні громади. На проведення виборчого процесу виділено понад мільйон гривень.

Про це повідомляє інформаційний портал “KV” з посиланням на сайт КОДА.

2 листопада 2017 року голова Київської ОДА Олександр Горган підписав розпорядження “Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Київської області на 2017 рік”.

“Збільшити дохідну частину загального фонду обласного бюджету Київської області на 2017 рік за кодом класифікації доходів бюджету 41037000” Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів “на суму 1 млн 29 тис 700 гривень”, – йдеться в документі.

Зокрема, 1 млн 23 тис 800 гривень витратять на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних і міських голів 24 грудня 2017 року. На виготовлення списків виборців та іменних запрошень передбачено 5,9 тис. Гривень.

Відповідні зміни повинні бути затверджені на засіданні сесії Київської обласної ради та внесені до місцевих бюджетів Білоцерківського, Переяслав-Хмельницького та Тетіївського районів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: