Бориспiль
C

Головні новини

Мінфін дає добро: вільні кошти місцевих бюджетів знову можна класти на депозити


Мінфін дає добро: вільні кошти місцевих бюджетів знову можна класти на депозити
Міністерство фінансів України призупинило заборону місцевим бюджетам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитах до 2020 року. Про це повідомив Заступник міністра фінансів Василь Шкураков.
"Ми не забороняли ніяких розміщень коштів загального фонду місцевих бюджетів - ми призупинили дію цієї постанови буквально на цей рік, щоб місцеві бюджети переорієнтувалися", - сказав він під час представлення звіту щодо виконання державного бюджету за 2018 рік у п'ятницю.

Заступник міністра також уточнив, що місцеві бюджети поточного року розмістили близько 5 млрд грн в ОВДП.
"Дуже великий інтерес у місцевих громад до ОВДП. І Львів, і навіть Бориспіль, Маріуполь, Дніпро цікавляться цим інструментом. Вони звернулися по роз'яснення, як це працює, і сьогодні банки, зокрема й державні, впроваджують деякі механізми та співпрацюють із місцевими громадами, щоб шукати кращі можливості для розміщення таких ресурсів", - пояснив він.

Нагадаємо, 23 січня Кабінет Міністрів заборонив місцевим бюджетам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: