Бориспiль
C

Головні новини

Ліквідація центру зайнятості у Борисполі


Ліквідація центру зайнятості у Борисполі

Бориспільський міськрайонний центр зайнятості хочуть позбавити звання юридичної особи. Про це прозвітував його керівник Євгеній Самойленко на початку робочого тижня.

«Наш центр зайнятості за останні кілька років почав працювати ефективніше, на сьогодні маємо близько 400 вакансій безробітних, і швидко ця цифра зменшується. На жаль, ситуація у нашій країні така, що люди змушені їхати за більшою зарплатнею за кордон, тому часто забирають свої заявки на пошук вакансій по Україні, — ділиться Євген Вікторович.

Але, наголошувалося, ситуація в центрі зайнятості стала критичною, адже його хочуть приєднати до Київського обласного центру зайнятості, що означає скорочення штату працівників. Самого Євгена Самойленка мають перевести у юридичний відділ рядовим юристом, така ротація, за його твердженням, була без офіційних пояснень і видимих причин.

Як стало відомо, у кабінеті начальника центру перебуває нова керівниця, яку призначили з Києва. Самойленко має лишатися на посаді до 21 січня 2018 року. Процес реорганізації центру триває.

Наталія Долина

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: