Бориспiль
C

Головні новини

Проблеми з влаштуванням безробітних на облік у Бориспільську службу зайнятості


Про це на плановій нараді 13 квітня повідомив міський голова Анатолій Федорчук.

«До мене на прийом приходять люди зі скаргами, що не можуть стати на облік в центрі зайнятості, адже там приймають лише за електронною чергою», — зазначив мер.

За його словами, бориспільці обурюються через нові правила, коли людина не має можливості стати на облік у встановлений термін і повинна чекати кілька днів, тому що всі місця «розписані» в електронній черзі.

Керівник Бориспільського центру зайнятості Олена Поправка наголосила, що електронна черга існує і це зручно, проте звичайну чергу ніхто не відміняв.

«Кожен працівник приймає відвідувачів по 40 хв, тому ми не можемо прийняти більше відвідувачів, тому що прийом не розрахований», — заявила вона.

Чиновниця заперечує факт, що люди зазнають незручностей при постановленні на облік.

Заступник міського голови Людмила Ковальова підтвердила, що за фактом звернень особисто телефонувала до центру зайнятості, але на дзвінки ніхто не відповідав.

Анатолій Федорчук запропонував керівнику центру влаштувати очну ставку з людьми, які були змушені відстоювати свої права у виконкомі міської ради.

Нагадаємо, що за керівництва Євгенія Самойленка (попереднього очільника закладу) подібних проблем не було.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: