Бориспiль
C

Головні новини

ПАТ «Київоблгаз» встановив лічильник споживачу, який виграв суд


ПАТ «Київоблгаз» встановив лічильник споживачу, який виграв суд
Раніше «Вісті» розповідали про березанця Віктора Саченка, якого ПАТ «Київоблгаз» звинуватив у втручанні в роботу лічильника та крадіжці газу.

Монополіст зобов’язав споживача терміново поміняти лічильник та сплатити штраф понад 5 тис. грн. Березанець звернувся до суду. 11 січня Березанський міський суд ухвалив рішення на користь Саченка, зобов’язавши ПАТ «Київоблгаз» встановити лічильник та скасувати штрафні санкції.

Ми зателефонували до Віктора Саченка, аби дізнатися, чи виконали газовики рішення суду. Віктор Володимирович повідомив кореспонденту, що працівники ПАТ «Київоблгаз» встановили йому лічильник. Тепер споживач чекає на перерахунок, адже майже рік Саченкам нараховували «куби» відповідно до середньодобового споживання за аналогічний період минулого року. Якщо цього не станеться, березанець знову планує звернутися до відповідних інстанцій та суду.

Тетяна Соловйова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: