Бориспiль
C

Головні новини

У Переяславі-Хмельницькому триває конфлікт між перевізниками


24 січня, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) провів позачергове засідання виконкому міської ради.
У Переяславі-Хмельницькому триває конфлікт між перевізниками
На порядок денний було винесено лише два питання. Головне — реагування на електронну петицію, підписану переяславцями до міської ради про необхідність звільнення приватними перевізниками пасажирів до метро “Харківська” у Києві переяславської міської автобусної зупинки на вул. Б. Хмельницького неподалік автовокзалу.


Зайве нагадувати, що історія з цими перевізниками тягнеться вже багато років. І, хоч у країні змінився вже не один політичний режим, а у Переяславі — міські голови та склади депутатів, поки що якихось змін в цій історії не було помітно. Нарешті в ній з'явилася ще й електронна петиція. До речі, з часу заснування єдиної системи місцевих петицій у Переяславі вона стала першою, яка набрала необхідну кількість підписів, при тому доволі швидко.

В ході обговорення перевізники просили термін до 10 лютого, щоб встигнути демонтувати споруду зупинки на вул. Б. Хмельницького та обладнати собі нове місце неподалік, на колишній вулиці Щорса. Міський голова нагадав, що до цього вже разів десять протягом року, а то й більше домовлявся з ними про звільнення автозупинки. Вони обіцяли перебратися, але реально так нічого й не зробили.

Член виконкому Олександр Лесик вніс пропозицію надати їм цього разу для виконання рішення виконкому 10 днів. Її було підтримано учасниками засідання. Якщо ж вони в цей термін не демонтують споруду своєї зупинки, то наступним пунктом цього ж рішення передбачено, що це повинно буде зробити міське ВУКГ.

Вісник Переяславщини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: