Бориспiль
C

Головні новини

Успіхи плавців із Борисполя на ІІІ етапі ліги плавання України у Харкові


Успіхи плавців із Борисполя на ІІІ етапі ліги плавання України у Харкові

ІІІ етап змагання пройшов в Харкові в басейні «Акварена» 26-28 жовтня 2018 року, в ньому взяли участь близько 700 учасників із понад 50 команд України.

Бориспільські «бобренята» також були в складі спортсменів, які змагались на довгій воді. Наймолодша команда плавців під керівництвом І.В. Руденко Бобренята – 3, до її складу входили Слива Максим, Артем Проневич, Адам Рашад, Іван Ушкалов, Матвій Мартинов, Софія Міщук та Аріна Денісова. Спортсмени показали, що не бояться труд-нощів і докладають усіх зусиль для досягнення результатів заради майбутніх перемог. Дехто вперше вийшов на складні дистанції — 200 м та 400 м в різних стилях.

Плавці команди Бобренята -2 під керівництвом О.В. Ромась виступили достойно в своїй віковій категорії. Двоє з них виконали ІІІ дорослий розряд у 2-х дисциплінах (Влад Вергун і Денис Захарчук). А Дмитро Гапон отримав срібну медаль на дистанції 100 м стилем батерфляй.
Успіхи плавців із Борисполя на ІІІ етапі ліги плавання України у Харкові

У вісімку найсильніших у своїх вікових категоріях потрапили Аріна Денисова, Софія Міщук, Кароліна Горбач, Андрій Степанюга.
Наймолодший учасник Максим Слива виконав і підтвердив І юнацький розряд на всіх дистанціях. Із впевненістю можна сказати, що всі «бобренята» покращили свої результати і готові до майбутніх змагань «Бобридіада 2018», що відбудуться в Борисполі 9-11 листопада цього року.

Духом змагання та суперництва переймаються не лише юні плавці і їхні тренери, а й батьки спортсменів — найщиріші вболівальники.

Ольга НОВИКОВА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: