Бориспiль
C

Головні новини

Ідею готелю для хасидів — на розгляд сесії


Ідею готелю для хасидів — на розгляд сесії
Інформація про будівництво скандального готелю для хасидів у Борисполі викликала резонанс і потребує компромісного варіанту. Тему порушували на депутатській будівельній комісії.
Питання про те, бути чи не бути нібито готелю для хасидів на вул. Карла Маркса, 55, порушив депутат Олег Верес на засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури та інвестиційної діяльності 18 лютого. Він зазначив, що раніше комісією було на дано дозвіл на містобудівні умови. Зазначалося, що це буде житловий будинок для багатодітної родини, але далі виявилося, що планується будувати кількаповерховий готель. Як наслідок — мешканці мікрорайону стали вимагати провести громадське обговорення питання і скасувати це рішення, адже багатоповерхову будівлю планують «втулити» посеред приватного сектору.
Голова комісії Володимир Шалімов пояснив, що будівельна комісія розглядала питання законності будівництва об'єкта. На запитання комісії, чому будинок на оприлюдненому проекті такий великий, забудовниками була дана відповідь, що він передбачений для багатодітних сімей. Після обговорення питання рішення було ухвалено на сесії міської ради. «Я звертався з цим питанням до прокуратури, де відповіли, що рішення ухвалено на сесії, тому є правомірним, тож і відмінити його має лише сесія міської ради. У зв'язку з величезним резонансом пропоную повторно внести це питання до порядку денного сесії міської ради 5 березня», — запропонував Володимир Шалімов. Члени комісії підтримали слушну пропозицію. Тож рішення за депутатами міськради.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: