Бориспiль
C

Головні новини

Hesburger: Бориспіль дав зелене світло


Виконавчий комітет Бориспільської міської ради 15 липня 2019 року схвалив рішення про надання містобудівних умов та обмежень представникам мережі  Hesburger для будівництва у Борисполі ресторану швидкого харчування та заводу з виробництва напівфабрикатів.

Рішення «Про надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на вул. Завокзальна, 3 у місті Борисполі товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУРГЕР ГРУПА» на будівництво підприємства харчової промисловості з переробки сільськогосподарської сировини» уже приймалося 24.06.2019 року. Але воно було винесене на розгляд повторно.

Міський голова Анатолій Федорчук повідомив, що із представниками підприємства велися тривалі перемовини, оскільки вони мали бажання представити своє будівництво не як нове, а як реконструкцію. Це б обернулося втратами до міського бюджету у плані пайової участі. Ця сама ситуація викликала затримку із винесенням на розгляд питання «Про надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва по вул. Київський Шлях, 64 у місті Борисполі товариству з обмеженою відповідальністю «БСПР-1» на нове будівництво підприємства громадського харчування» — ресторану  Hesburger у центрі міста.

Федорчук зазначив, що вдалося переконати забудовника у правильності позиції міста. До раніше прийнятого рішення щодо заводу було внесено правку із зазначенням, що це нове будівництво, а в рішенні щодо ресторану відразу було враховано цей момент.

У той же час члени виконкому звернули увагу, що необхідно зважено підійти до схеми організації дорожнього руху у місці під’їзних шляхів до двох розташованих поряд підприємств — супермаркету Фора та ресторану Hesburger, що по вул. Київський Шлях.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. anna 18 липня 2019 16:20
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    так... повирубуйте каштани, щоб цей жах було видно краще з траси
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: