Бориспiль
C

Головні новини

Весна — пора змін. 3 березня — день народження щотижневика «Вісті»


Весна — пора змін. 3 березня — день народження щотижневика «Вісті»
3-го березня щотижневик «Вісті. Інформація. Реклама» скромно відзначив іменини.
Нинішня газета створена на базі щотижневика «Бориспільські вісті» і виходила з листопада 1997 року до кінця 1999 року. Старт новоствореної «Вісті. Інформація. Реклама» був непоказним — 8 шпальт у чорно-білому форматі із тиражем 3000. Зоною інформування видання стало Лівобережжя Київщини. 2007-й став роком стрімкого розвитку: у лютому обсяг газети зріс до 32, а в серпні — 40 сторінок. Тенденція до розвитку продовжилася. Весну 2008-го «Вісті» почали з 48 і завершили на 56 шпальтах. Тоді вийшов і перший випуск окремого, Броварського видання «Вістей». До кінця 2008-го, через економічний спад, тижневик почав «худнути»: повернулися до 40 сторінок, потім 32, 24. Влітку 2009-го закрився Броварський офіс та Броварські «Вісті».
У 2016 році «Вістям» поталанило отримати хороший стартовий майданчик для розвитку. Щотижневик багато в чому був і залишається першим у регіоні. Сьогодні «Вісті. Інформація. Реклама» — це медіапростір, який впевнено розширює свої можливості, аудиторію та форму подачі інформації: є друкована й електронна версії та ютуб-канал. Редакція працює з повагою до читача і глядача, вдячна їм за довіру.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: