Бориспiль
C

Головні новини

Директорку «Ліцею «Дизайн-освіта» відправили у відставку


У перших числах травня директора НВК «Ліцей «Дизайн-освіта»  ім. П. Чубинського було звільнено з посади. Таке рішення прийнято через звернення колективу очолюваного нею освітнього закладу до управління освіти, пояснюють в міському управлінні освіти.

Не чекаючи завершення навчального року, звільнили з посади директора НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» Ларису Власенко. Керівником даної установи вона пропрацювала 21 рік, ще з початку заснування НВК.

«Вісті» звернулися за роз’ясненням причин звільнення до начальника управління освіти та науки Бориспільської міської ради Тетяни Павленко, котра пояснила, що на те були вагомі причини. «Колектив НВК подав спільну заяву з проханням зміни керівництва. Не потрібно робити з цього щось грандіозне, заклад працював і надалі продовжить свою роботу. Про дане звільнення є відповідний наказ», — прокоментувала Павленко, додаючи, що обов’язки директора виконує Володимир Янчук, колишній заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель фізики та астрономії.

Наказу про звільнення Власенко на сайті управління освіти станом на 7 травня не було; чому його не оприлюднюють, начальник управління не пояснила.

Лариса Власенко сказала «Вістям», що вона здогадувалася про змову стосовно її звільнення. «Все не так однозначно, як багатьом здається. Поки я обдумую подальші свої дії», — заявила Власенко, посилаючись на те, що невдовзі люди дізнаються усю правду.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: