Бориспiль
C

Головні новини

Ігор Левітас — людина від громади


Кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №98 Ігор Маркович Левітас.

Програмні засади роботи у Верховній Раді

• Відновлення соціальної справедливості.

Перегляд правил видачі субсидій та перерахунок пенсій для сільських мешканців, що мають у власності нерухомість. Соціальна підтримка та гарантії жителям невеликих міст та сіл. Адресні цільові програми з підтримки малого і середнього бізнесу, що стане основою розвитку нашого округу.

• Місцевий референдум — основа для прийняття важливих рішень місцевими чиновниками.
Джерелом влади в Україні є народ. І саме громада має ставити перед чиновниками завдання.

«Держава — сервіс, ЧИНОВНИК — ВИКОНАВЕЦЬ ЗАВДАНЬ ГРОМАДИ».

• Викорінення корупції. Кадрові зміни на прозорих умовах.

Тільки оновлення влади здатне забезпечити стабільний розвиток територіальних громад та держави в цілому.

• Кримінальна відповідальність та конфіскація майна хабарників.
Повний аудит результатів виконання посадових обов’язків державними службовцями на керівних посадах за останні 10 років. За результатами аудиту — вжиття всіх необхідних заходів щодо притягнення до кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.
• Розвиток та зміцнення економічної самостійності громад. Відродження села.

Децентралізація, посилення економічної самостійності та політичного впливу громади — це можливість реалізовувати саме ті програми та проекти розвитку, які актуальні саме для нашого округу.

Модернізація аграрного комплексу за рахунок залучених інвестицій, відродження занедбаних сільськогосподарських угідь, інфраструктурних об’єктів, підтримка підприємців у селах за рахунок компенсації частини відсотків за банківськими кредитами в рамках Програми соціально-економічного розвитку дасть змогу.

Збільшити надходження до місцевого бюджету та спрямувати гроші громади на відбудову доріг, лікарень, шкіл, садочків, а отже — зробити життя в рідному місті та селі комфортнішим та безпечнішим».

Чому варто віддати свій голос за Ігоря Левітаса?

 • Має досвід представлення та захисту інтересів громади.
 • Тричі обирався громадою в депутати і довів свій професіоналізм реальними справами.
 • Має чітку Програму розвитку, яка базується на засадах державності, незалежності та інтересах територіальної громади.

Шановний виборцю!

Вперше 2006 року громада обрала мене до Бориспільської міської ради. Відтоді почалася наша спільна щоденна праця заради розвитку.

Я прагнув не схибити, бо добре знаю ціну даного слова і важкої праці.

Іду представляти ваші інтереси і відстоювати наше право на гідне життя.

Чекати покращення та довіряти долю своєї країни будь-кому немає часу. Необхідні зважені та рішучі кроки.

Мій пріоритет — інтереси громади. Звіт громаді про результати роботи — мій обов’язок. Людей часто не чують. На думку громади часто не зважають. Так далі бути не може. Наші з вами спільні рішення щодо вирішення нагальних проблем мають бути почуті.

Впевнений, разом у нас все вийде, а згодом — усі братимуть приклад.

Біографічна довідка

 • Народився 22 лютого 1958 року в місті Київ. На території України безперервно проживає з 1991 року.
 • Освіта вища, кваліфікація менеджер-адміністратор — закінчив Броварський економіко-технологічний університет.
 • Трудовий шлях розпочався з робітничих професій: слюсар-електрик з ремонту та обслуговування ескалаторів у Київському метрополітені, електромонтер у «Київліфт №6», технік в ПП «Червона Рута».
 • Із 1984 до буремного 1991 року працював продавцем у Подільському райгастрономторзі. Із 1995 по 2011 рр. трудився заступником директора, потім директором ТОВ «Блиставиця».
 • Із 2006 року і до сьогодні є депутатом Бориспільської міської ради. Бориспільці тричі висловлювали йому підтримку на виборах. Втретє громада Борисполя довірила бути міським обранцем у 2015 році. Із 2015 до 2016 року обіймав посаду секретаря Бориспільської міської ради.
 • Починаючи із 2017 року працює заступником директора ТОВ «ЛІМ і Компані».
 • У 2013 році за покликом серця разом з побратимами цілодобово чергував на Майдані. Боротьба за незалежну Україну продовжується і досі — на волонтерському фронті. Із 2014 року на постійній основі діє програма із патронатної підтримки в/ч А-1275 «Морської піхоти», бпс «Золоті ворота», 36-ої бригади морської піхоти, 95-ої окремої автомобільної бригади, 72 окремої механізованої бригади ім. «Чорних запорожців» та підрозділів, що знаходяться в зоні проведення операції АТО та операції об’єднаних сил на Сході. Четвертий рік поспіль, як Голова правління, очолює громадську організацію «Захист».
 • Разом із дружиною Людмилою виховали двох синів і двох доньок.

Кандидат про першочергове

У програмі викладено основні напрямки роботи депутата. Усі програмні пункти червоною ниткою поєднує твердження про необхідність КОНТРОЛЮ ГРОМАДИ в усіх сферах життя, боротьба з корупційною складовою. І це стосується не лише роботи органів місцевого самоврядування на рівні міста, району і окремих населених пунктів. Важливо, щоб максимальна кількість ресурсу доходила безпосередньо до людей. 

Усі ідеї, усі бачення вирішення наболілих проблем, які ставить перед собою кандидат, не вдалося помістити у короткий перелік програмних завдань. Про них Ігор Левітас розповів більш детально.

Про програму енергозбереження

— Я працюю депутатом на місцевому рівні і знаю, що найболючіше сьогодні — квартплата. Розумію, наскільки складно людям, особливо похилого віку, оплачувати комунальні послуги. Найперше це стосується мешканців багатоповерхівок, які є залежними від сусідів. Лічильники — це добре, але без утеплення всього будинку вони тільки рахують. Не всі можуть скинутися на утеплення будинку, а латки теплоізоляції окремих квартир малоефективні та на показники лічильників тепла практично не впливають. Я не вірю, що вартість газу колись зменшуватиметься. Якщо ми йдемо в Європу, в Україні будуть європейські ціни на газ. Це Росія прагне нас «підсадити на гачок» із нижчою вартістю блакитного палива. Але розумні люди усвідомлюють, що така поступка буде тимчасовою і коштуватиме дорого. Щоб були меншими платіжки за тепло, будинки, підвали і горища необхідно утеплювати.

Я вважаю, що це повинна бути ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА. Фінансувати утеплення має держава, за кошти державного бюджету, але під контролем громади. Це одне із моїх пріоритетних завдань, і я доб’юся, щоб така програма була затверджена на законодавчому рівні.

Про децентралізацію та зайві ланки влади

— Ініціативи по децентралізації — це позитивний крок. Децентралізація повинна відбуватися, але із суттєвими змінами до самого нормативного документа. Тільки громада має визначати, яким чином розвиватиметься село, місто, регіон. Це не можуть робити за нас обласна адміністрація або Кабмін. Процеси повинна контролювати громада.

Яскравий приклад: передача аеропорту «Бориспіль» до села Гора. Від Борисполя забрали, Горі передали, але село від цього нічого не отримало. 100 млн грн залишилися в районі, але не в Горі.

Громада Борисполя недоотримала можливість реалізувати програми з енергозбереження, будівництва лікувального корпусу, школи, дитсадків.
Потрібно прибрати зайві ланки влади. Наприклад, та ж районна адміністрація. Є районна рада, є міська рада. Навіщо додатковий орган, який втручається у діяльність громади, контролює, як витрачати кошти?

Нині існує вертикаль адміністрацій: обласна, районна, де призначаються держслужбовці (офіційно, вони призначаються Президентом). Наскільки всі ці призначені люди розуміють, що потрібно громаді: місту, району, селам? Наприклад, лікувальний корпус потрібен і місту, і селам району. І його почали б будувати ще три роки тому, якби його не заблокував новий голова райдержадміністрації, який змінив попередника саме на етапі підготовки до початку будівництва.

У громади має бути дієвий інструмент, як варіант місцевої ініціативи — приймати рішення, кого обирати на керівні посади, кому делегувати повноваження, і це повинні бути люди, які працюють на території, які розуміють територію, її специфіку. Громада бере відповідальність, делегуючи комусь право вирішувати проблеми, і вона обере місцевих людей. Людині, яку не знають, цього не довірять.

«Коли я стану народним депутатом, я вимагатиму щоденних звітів і щодо ситуації в регіоні та його проблем, і щодо вирішення питань, з якими люди до мене звернулися, і щодо втілення в життя законодавчих ініціатив, які сприятимуть розвитку регіону».

Про перспективи

— Сьогодні по нашому округу у виборців є всі можливості делегувати повноваження тій людині, яка, будучи представником у Верховній Раді, дійсно відстоюватиме права виборців на найвищому законодавчому рівні. Громада повинна мати дієві інструменти впливу, і вони мають бути закріплені на законодавчому рівні. У Парламенті необхідно приймати закони, які захищатимуть інтереси громад. Я у депутатській діяльності постійно співпрацюю з громадою, тому розумію її потреби і зацікавлений у прийнятті таких нормативних актів.

Важливо, щоб виборці використали можливість отримати у Верховній Раді реального захисника своїх інтересів.

Про підтримку людей і завдання депутата

— Я завжди обирався депутатом за мажоритарною системою, ніколи не ховався за партійними списками та партійними стягами, і завжди отримував переважаючу підтримку виборців. До Верховної Ради також іду як мажоритарник, не спираючись на жодну політичну силу.

Я відкрито спілкуюся з людьми. Мій округ — один із найкращих у місті. Моя поява на окрузі — це завжди незапланована зустріч із виборцями. Іноді шлях довжиною у 200 м може зайняти цілу годину. Я шукаю можливість допомогти вирішити проблеми виборців. Та й не лише своїх… Як результат — підтримка людей зростає від виборів до виборів. Бориспільці, з якими мене зводило життя, знають, що моє слово — понад усе.

Робота депутата — це не просто зустрічі, де вислуховуєш проблеми виборців, пишеш депутатські запити, і забуваєш про них. Кожне звернення виборця має бути вирішене!

Коли я стану народним депутатом, я вимагатиму щоденних звітів і щодо ситуації в регіоні та його проблем, і щодо вирішення питань, з якими люди до мене звернулися, і щодо втілення в життя законодавчих ініціатив, які сприятимуть розвитку регіону.

Про захист України

— Україна — понад усе! — це моя життєва позиція. Україна покликала мене на Майдан, який я пройшов від початку до кінця, вона мобілізувала мене зберегти пам'ять про Героїв Майдану та долучитися до допомоги армії.

Саме з моєї подачі, за кошти підприємства, яке я очолюю, в Борисполі було встановлено перший пам’ятник Героям Небесної Сотні. Ми одними з перших купували і відправляли авто нашим воїнам на передову. І якщо хтось забув, то я нагадаю: війна триває, тож я і моя волонтерська команда продовжуємо допомагати військовим.

Думка громади

«Людина, у якої слово не розходиться з ділом», — це були перші слова, які сказала про Ігоря Левітаса виборець з його округу Валентина Загоруй під час зустрічі з кореспондентом. Якщо він пообіцяв, то обов’язково буде зроблено.

— Торік у грудні у нашому під’їзді на Київському Шляху, 41 горів підвал. Погоріли усі комунікації. Добре, що ми із сусідами вчасно відреагували, викликали пожежних, загоряння оперативно ліквідували. Гарячим слідом відновили усе, від чого залежала життєдіяльність будинку. Але під’їзд був увесь чорний. Нам ЖЕК нарахував 24 тис. грн за ремонт. Для нас це непідйомна сума, бо у під’їзді живуть самі пенсіонери. Ми б таких витрат не потягнули. Майже півроку ходила і у ЖЕК, і до депутата, по комунальних інстанціях. Але відремонтувати вдалося завдяки допомозі Ігоря Марковича.

Коли звертаєшся до нього, він вислухає, підкаже, порадить. А якщо вже пообіцяв, що вирішить, можна не сумніватися: усе буде зроблено.
Зараз за ініціативою активістів та за підтримки нашого депутата у дворі будується скверик: прокладаються доріжки між тінистих дерев, будуть лавочки, майданчик. А раніше там увесь масив вигулював собак.

Нашого депутата знають всі: родичі, знайомі, колеги… Багато хто своїх депутатів не знає, а мого Ігоря Левітаса знають.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: