Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі визначилися із вартістю харчування у школах


Визначено вартість харчування у школах Борисполя на 2019-2020 навчальний рік.

У рішення «Про встановлення вартості одноразового харчування учнів у закладах загальної середньої освіти міста Борисполя» на наступний навчальний рік йдеться, що з 01 вересня 2019 року вартість одноразового харчування учнів у закладах загальної середньої освіти для дітей від 6 до 10 років становитиме 15 грн 14 коп. для учнів, старших 10 років — 17 грн 92 коп.

Плата за одноразове харчування учнів 1-4 класів закладів освіти становитиме 50 % від вартості одноразового харчування — 7,57 грн.

Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей-інвалідів, дітей військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, дітей військовослужбовців, які брали та беруть участь в антитерористичній операції, та учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», у закладах загальної середньої освіти передбачено безкоштовне одноразове харчування.

Під час обговорення цього питання на виконавчому комітеті 15 липня зазначалося, що до початку навчального року ще чимало часу, рішення підготували і прийняли заздалегідь.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: