Бориспiль
C

Головні новини

Втрачено 100 мільйонів через затримку будівництва нового корпусу лікарні


На плановій нараді 22 липня Бориспільській міський голова Анатолій Федорчук розповів про перспективи Бориспільської лікарні інтенсивного лікування і «потепління» у відносинах з районною владою у сфері медицини.

«Районна рада передала місту статут лікарні, ми внесли до нього свої доповнення. На сесії міської ради 30 липня цей проект розглянемо і відправимо на затвердження до райради. Що стосується подальшої долі лікарні, перспективи є. За дорученням голови КОДА виписані медичні завдання, як має виглядати лікарня. Сподіваюся, діяти будемо спільно з районом. Найближчим часом будемо оголошувати тендер на будівництво нового корпусу. Я знаю позицію області, там кажуть, що це завелика сума. Проте, якби цей корпус почали будувати два роки тому, ціна питання була б 72 млн грн. Зараз, через неузгодженість дій з районною владою, на реалізацію цього проекту через зміну кошторису потрібно витратити 178 млн грн. Пан Туренко поїхав звідси, йому все це байдуже, а місто і район втратили на рівному місці 100 млн грн», — журиться мер.

Втім, за словами Анатолія Федорчука, справа все ж таки зрушила з мертвої точки, можливо, завдяки приїзду Президента Зеленського. Однак остаточної чіткості у питанні з долею лікарнею досі немає.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: