Бориспiль
C

Головні новини

Аптека №24 в лікарні: конфлікт адміністрацій чи рейдерське захоплення?


Залишається невизначеною доля аптечного пункту від міської комунальної аптеки, розташованого майже 40 років на території Бориспільської лікарні інтенсивного лікування, що нині зачинений через не продовження договору оренди приміщенні.

3 червня плановій нараді Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук повідомив, що особисто зустрічався з приводу подальшої роботи аптечного пункту на території лікарні з головою районної ради Владиславом Байчасом.

«Байчас сказав мені, що в лікарні буде ремонт. На питання – чому не закривають всі аптечні заклади, які діють на території лікарні, відповіді я не отримав. Головний лікар Олександр Щур сказав, що пункт закрили, тому що там працюють контролюючі органи. Важко домовлятися, коли чуєш різні відповіді. Я ніколи не вступав в протистояння з районною владою, але коли бізнесові інтереси переважають над здоровим глуздом, це є неприпустимим. Зараз у лікарні 6 аптечних пунктів, всі вони комерційні. Якщо наша  комунальна аптека бере участь у всіх соціальних програмах на 99,9%, то ці пункти участі в них не беруть. Чому враховуються саме їхні інтереси — здогадайтеся самі», — прокоментував мер. Також Федорчук підкреслив, що із боку міської влади ініціативи роздувати конфлікт інтересів із районною владою не було і не може бути.

Директор КП «Бориспільська аптека №24» Олена Хомич звернулася до депутатів міської ради з проханням захистити заклад.

«Це рейдерське захоплення. Наш аптечний пункт знаходиться на території лікарні понад 40 років. Там нині працювало 9 осіб, які залишаться без роботи. Це один з найбільш прибуткових підрозділів нашої мережі, за рахунок якого ми дотуємо аптечні пункти в селах. До мене вже звертаються голови сільських рад з запитаннями, що робити з цими пунктами. Якщо в нас заберуть підрозділ у лікарні, доведеться закривати аптека в селах», — сказала керівник.

Міський голова повідомив, що керівництво комунальної аптеки №24 звернулося до правоохоронних органів щодо вчиненого самоуправство з боку районної влади, і запевнив, що особисто захищатиме інтереси комунального закладу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: