Бориспiль
C

Головні новини

У «Ліцеї «Дизайн-освіта» новий директор


Про кадрові зміни на апаратній нараді 22 липня повідомила заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко.

«17 липня на посаду директора навчально-виховного комплексу «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. Павла Чубинського була призначена Надія Олександрівна Семчик. Вона має великий педагогічний досвід, понад 20 років працювала в одній з київських шкіл, із них 10 років обіймала посаду заступника директора. Була керівником об'єднання вчителів історії, керівником музейної справи, особисто створила в школі музей», — презентувала нову очільницю ліцею Пасенко.

Надія Семчик призначена на посаду на умовах конкурсного контракту терміном на два роки, як того вимагає закон про освіту. Конкурсний відбір проходив в три етапи. Відео вирішального етапу викладено на сайті міського управління освіти.

За словами Пасенко, все відбувалося максимально прозоро, з урахуванням думки колективу ліцею. Конкурс за такою технологією в Борисполі проводили вперше.

Нагадаємо, тривалий час заклад очолювала Лариса Власенко, яка нещодавно пішла на заслужений відпочинок. Попередня керівниця останнім часом мала чимало нарікань у роботі від управління освіти, керівництва міста та батьків закладу, що не раз виливалися у конфліктні ситуації й мали широкий розголос та політичний підтекст.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: