Бориспiль
C

Головні новини

Анатолій Федорчук: «Якщо із карти Київщини зникне Бориспільський район – трагедії не станеться»


Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук прокоментував «Вістям» оприлюднену Київською ОДА карту можливого адміністративно-територіального розподілу Київської області, яка викликала занепокоєння у бориспільців, оскільки Бориспільщина, згідно із проектом, приєднується до Броварщини із адмінцентром у Броварах.

«Відомо, що в Офісі Президента України Володимира Зеленського є наміри втілити адміністративно-територіальну реформу, де із 499 районів України, якщо я не помиляюся, утворити лише 100. На Київщині передбачається таких п’ять. Якщо так, то у цьому є життєва необхідність, а не тому,  що хтось погано ставиться до Бориспільщини. Якщо із карти Київщини зникне Бориспільський район – трагедії не станеться. Реформа передбачає розвиток громад і це нормально. Хоча я не є ініціатором та генератором таких  ідей», - заявив Анатолій Федорчук.

На запитання, у чому плюс такого розвитку територій, коли жителям, скажімо, села Старе, що на Бориспільщині, доведеться проблемно добиратися до Броварів, оскільки транспортне сполучення між Борисполем і Броварами вкрай незручне.

«За довідками не потрібно буде їздити до Броварів, на місцях будуть перфекти, які слідкуватимуть за функціонуванням та дотриманням законності на певній території», - заспокоїв міський голова.

Щодо лікарні, то вона залишиться, на думку співрозмовника. 

«Сьогодні головне – вирішити, якою буде громада Бориспільщини: єдиною і об’єднаною, чи роздробленою на кілька частин. Якщо  другий варіант, то слід думати, як керувати лікарнею», - вважає Федорчук.

Також міський голова зазначив, що чіткого плану дій стосовно ОТГ у рамках реформи новою владою Київщини наразі не окреслено.

Нагадаємо, 30 липня відбудеться робоча нарада у Київській ОДА щодо ОТГ за головуванням її очільника – Михайла Бно-Айріяна; де планується донести до керівників РДА та місцевих рад бачення КОДА та КОР адміністративно-територіального розподілу області. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Kel 30 липня 2019 13:47
  • Не подобається
  • -1
  • Подобається
  швидко перевзуватись в нове - головна для місцевого політика здатність.
  те що 95% місцевих проти, нікого не хвилює.
  Федорчук веде таку риторику, ніби його ПРИЗНАЧИЛИ нам. Тебе ОБРАЛИ ЛЮДИ, і люди ПРОТИ поглинання!!! тож відстоюй нашу позицію.

  а тепер ще у нас префекти будуть.

  чим менше районів, тим легше поставити над нами своїх "смотрящіх" нової влади. а наступна влада 2025 скаже дякую цій владі, що так допомогла.

  простих людей ніби життя не вчить
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: