Бориспiль
C

Головні новини

Домашнім сонячним електростанціям повернули «зелений» тариф


Президент Володимир Зеленський підписав закон про повернення «зеленого» тарифу для розташованих на прибудинкових територіях побутових сонячних електростанцій (СЕС) потужністю до 30 кВт. Про це йдеться на сторінці законопроекту №10357 на сайті Верховної Ради.

Зокрема, завдяки цьому Закону вирішено питання встановлення відповідно до курсу євро «зеленого» тарифу СЕСд, розташованих на земельних ділянках, які було введено в експлуатацію до набрання чинності Законом України № 2712. Крім того, домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі; врегульовано рівень «зеленого» тарифу для об’єктів відновлюваної енергетики потужністю до 150 кВт.

Нагадаємо, за останні 5 років в Україні майже 12 тис. сімей встановили та використовують СЕС загальною потужністю близько 280 МВт, що становить понад 240 млн євро інвестицій в енергонезалежність родин.

Таким чином, сьогодні законодавство дозволяє повернути інвестиції у вкладені проекти, а власники СЕСд виробляють «чисту» енергію для своїх потреб та дбають про навколишнє середовище.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: