Бориспiль
C

Головні новини

Про формування нового тарифу на воду


На плановій нараді у Бориспільського міського голови знову було порушено питання можливого здорожчання послуги водопостачання та водовідведення у Борисполі.

Тему порушив депутат Олег Верес, який попросив пояснити причини підвищення тарифу. У відповідь директор КП «Бориспільводоканал» Олександр Гануш відповів, що з 1 липня піднялася вартість електроенергії в Україні, була загроза відключення водоканалів від електропостачання, або переходу на подачу води за графіком.

«У 2019 році піднялася мінімальна заробітна плата, тому підприємство зобов’язане відповідно коригувати тариф», — пояснив керівник. Також Гануш нагадав, що підприємство досі сплачує кредит Світового банку, і це теж впливає на фінансовий стан КП.

За його словами, інформація про підвищення вартості води та розрахунок тарифу та чинників, що впливають на нього, була надрукована у місцевій пресі й розміщена на сайті підприємства і відкрита для ознайомлення.

Прозвучали рекомендації зробити спрощену таблицю утворення тарифу у зрозумілій для всіх формі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: