Бориспiль
C

Головні новини

Т.в.о. Голови Укравтодору Олег Федоренко дав оцінку ремонту доріг на Бориспільщині


22 жовтня т.в.о. Голови Укравтодору Олег Федоренко провів виїзну нараду щодо темпів виконання робіт на шляхопроводі М-03 Київ-Харків-Довжанський у Бориспільському районі за участі керівництва Служби автомобільних доріг в Київській області, генеральної підрядної, субпідрядної та проєктувальної організацій.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області.

Наразі темпи виконання робіт на даному об’єкті є незадовільними через низький рівень організації генпідрядником проведення робіт, в тому числі, з субпідрядними організаціями, що впливає на терміни та графіки виконання робіт – така ситуація вимагає негайного вирішення.

Як зауважив т.в.о. Голови Укравтодору О. Федоренко, рух по шляхопроводу ми повинні відкрити у максимально стислі терміни, а роботи мають бути виконані швидко та якісно.

Даний шляхопровід забезпечує рух автотранспорту між м. Київ та м. Бориспіль, а також автомобільною дорогою Р-03, яка є північно-східним об'їздом Києва і сполучає між собою дві міжнародні автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Нагадаємо, ремонт шляхопроводу розпочато наприкінці липня 2019 року наразі влаштовано монолітну плиту прогонової будови, шафову стінку, встановлено гранітний бортовий камінь, на завершальному етапі влаштування гідроізоляції.

За підсумками проведеної наради підрядній організації надано конкретні доручення, головне - скоригувати графік роботи так, щоб в найкоротші терміни завершити роботи на шляхопроводі та відкрити рух для проїзду автомобільного транспорту. Для цього підрядна організація ПРаТ «ШБУ№50» залучатиме всі наявні ресурси, а також додатково субпідрядну організацію ТОВ «Містобудівельний загін №112».

Зазначимо, капітальний ремонт транспортної розв’язки в різних рівнях на км 25+307 автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський у Бориспільському районі проводиться на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області генеральною підрядною організацією ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50, вартість робіт по договору становить – 96,3 млн.грн., на 2019 рік передбачено фінансування у розмірі 39,2 млн. грн. Об’єкт фінансується за рахунок Держбюджету.

Проєктом капітального ремонту передбачено ремонт існуючого дорожнього покриття, шляхопроводу протяжністю 99,5м ., роботи з демонтажу існуючої конструкції мостового полотна, влаштування монолітної плити прогонової будови та комплексу конструкції мостового полотна, відновлення шафової стінки та деформаційних швів, переоблаштування перехідних плит та дорожнього одягу, відновлення конусів, ремонт прогонової будови та опор із заміною опорних частин на стоянах, ремонт зовнішнього електроосвітлення, влаштування бортового каменю, влаштування водовідведення з проїзної частини, влаштування металевого бар’єрного огородження, нанесення горизонтальної розмітки проїзної частини, встановлення і заміна дорожніх знаків.

Згідно з уточненим календарним графіком рух автотранспорту на шляхопроводі має бути відкрито в першій половині листопада 2019 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: