В Уляни є кліп на дебютну пісню «То така любов», EP - То Така Любов (5 пісень) і великі плани на майбутнє. Її аудиторія — сучасні підлітки, які хочуть слухати добру, свіжу і стильну музику. Уляна поділилася особистими творчими секретами із юними читачами «Вістей».
17-річна співачка Уляна ROYCE – юна «зірочка», що засяяла на українському шоу-бізнесовому горизонті. Амбіційна дівчина з Київщини, вона своїм прикладом доводить шанувальникам і одноліткам, що праця над собою і здорова самооцінка здатні реалізувати мрії й дарувати радість іншим. Вона повірила в себе, її підтримали батьки і тепер дівчина на сцені.
— Уляно, у тебе красиве українське ім`я, але зовсім протилежне прізвище ROYCE (Ройс). Звідки ідея взяти контрастний псевдонім?
— По-перше, ім’я Beyonc уже зайняте, а по-друге, нам з мамою дуже подобається автомобіль Rolls-Royce... Жартую. Хоча це є частиною правди. Ройс — англійське ім’я, яке в перекладі означає Принц, тому ідеально підходить моєму імені — Уляна.
— У вашій сім`ї ти не єдина, хто має рідкісне ім`я.
— Так! У мене є сестра Єсенія та брат Єлисей. Моїй мамі було важливо, щоб імена дітей не співпадали з будь-якими іменами людей, яких вона знає. Щоб не було асоціацій. У них ім’я на букву Є і народилися вони в один день. Бабуся жартує, що Єлисей, як джентельмен, пропустив даму вперед, а через 7 років прийшов сам.
— Тобі 17. Вважається, що підліткам доручати важливі справи не можна, а серйозне життя починається після 18 років.
— Стереотипи не завжди правдиві. Навіть у дорослих людей може не вистачати «серйозних поглядів на життя». У наш час підлітки відповідальні! Я змалечку довела батькам та оточуючим, що мені можна довіряти. Я не підведу!
— Весною ти дебютувала з синглом «То така любов», який отримав майже два мільйони переглядів на YouTube. Розкажи, як готувалися до прем’єри?
— Нервувала. Бо це було вперше. Мене здивувало, що всі пункти, такі як знайти пісню, записати її, зняти кліп, ну й усі прохідні, — не зайняли багато часу. Але 8-12 годин запису і 18 годин зйомок не можна назвати швидкими. Дякую усім, хто був зі мною, хто повірив у мене.
— Чи були вагання стосовно пісні?
— Ні. Від початку ми знали, що це те, що ми шукали. Навіть коли це була демо-версія, на хтозна-якій мові, без куплету — вона запала нам в душу. Я сказала «Так!»
— Ідея для кліпу доросла. Важко вжитися у роль?
— Ні. Це був мій перший досвід, тому я старалася робити все, що казав режисер. Підготовка до зйомки була місяць. На уроках хореографії з Мішею Ільїним ми вчили не тільки танець, а й мою поведінку та міміку обличчя.
— Твої батьки активно підтримують тебе. Навіть є цікавий факт, що твоя мама – популярний інстаграм-блогер. Це заважає?
— Ні в якому разі! Я вдячна батькам за підтримку. Це допомогає йти вперед і не відмовлятися від мрії! А те, що мама — інстаграм-блогер, її вибір. Мені подобається, тому що вона розібралася в «фішках» соцмереж і може допомогти, якщо я попрошу.
— Як вважаєш, потрібно мати дистанцію з дитиною, чи бути для неї другом? Який формат виховання обереш для своїх дітей?
— Коли я стану мамою, хочу, щоб дитина мені довіряла; коли потрапить у халепу, отримає двійку чи посвариться з кимось, вона має знати, що родина завжди допоможе у складній ситуації. Тому нормально запитувати «що робити?», щоб не наступати на граблі. Це економить час. Та інколи потрібно деякі іспити життя проходити самим. Бо досвід у кожного свій.
— У 17 ти знімаєшся у серіалі, даєш інтерв’ю, співаєш. Немає відчуття, що ти хотіла б займатися іншим?
— Ні! Це те, чим я живу. Воно надихає мене робити більше. Я знаю, ким хочу бути. Та все ж таки ще не все спробувала, можу собі дозволити й надалі експериментувати!
— За рік ти встигла ближче познайомитися з іншими зірками?
— Надя Дорофеєва з гурту «Время и Стекло» викладала мою пісню і кліп до себе в «сторіз». Я була шокована, ми трішки поговорили... Знайома з Лерою Дідковською з «Open Kids» та Анею Петраш, з Артемом Півоваровим, бо він написав мені пісню «Холодно і Тепло», на яку ми нещодавно записали кліп. Багато з ким знайома, але ще не дуже близько.
— А як щодо конкуренції?
— Я за добру конкуренцію, адекватну. Ми надихаємо один одного, з’являється бажання ставати краще, йти вперед, розвиватися.
— У серіалі, в якому ти зіграла головну роль, у твоєї героїні були стосунки. У житті ти маєш кохану людину?
— На даному етапі — не сказала б. Та все одно, як то кажуть, щастя потрібно тримати при собі
— Чи заважає творчість стосункам?
— Можливо... Я знаю, що праця та особисте життя не повинні тісно переплітатися — це різні світи, бо творчість може надихати на нове навіть у стосунках.
— Є думки спробувати самостійне життя, окремо від батьків?
— Батьки мене не «виставляють» з дому, бо мені і їм в радість бути разом. Зараз думок про самостійне життя немає, але допомагати їм я збираюся!
— Що тебе дратує у сценічному житті, а що подобається?
— Мені подобається абсолютно все! Кожна деталь життя — це щось неймовірне. Навряд чи щось може змусити мене дратуватися... Тільки коли відповідаю прихильникам на питання в Інстаграм, а вони мені потім дзвонять 24 години на добу.Та й це не дратує, а втомлює.
— Восени відбулася прем’єра твого міні-альбому. Із якими складнощами довелося стикатися та як їх вирішувати?
— Багато всього було щодо альбому. Змінювалися дати, були проблеми зі звучанням в день прем’єри, додавали, прибирали пісні... Та це ж уперше, тому є гарним досвідом! Зараз ми зрозуміли, як це працює. Як то кажуть, навчилися на своїх помилках! Прем’єра відбулася. Мій міні-альбом «То така любов» вже подорожує плейлистами слухачів.
— Твій сингл «Холодно і тепло» написав український співак Артем Півоваров. Пісня особисто для тебе?
— Можливо. Та коли я почула її, вже знала, що для мене. Пісня про ті самі почуття, що в мене були. Зараз, коли ця пісня пройшла крізь мене, і через запис і кліп, — відчуваю тепло всередині. Тепер це більше, ніж просто пісня!
— Ти займаєшся хореографією, вокалом, навчаєшся на економічному факультеті. Про що мрієш?
— Кожен день до моєї голови може прийти дивна ідея, чим би ще я хотіла б займатися. Це були і коні, і фігурне катання, і серфінг... Декілька днів тому мала намір зробити іграшку за своїм ескізом. Можливо, згодом.
— Нещодавно відбулися зйомки другого кліпу на сингл «Холодно і тепло».
— Це було щось неймовірне! Я запам’ятаю це на все життя! Ми знімали два дні у різних умовах: від 0 на стовпчику термометра – і ми майже без одягу, до теплого приміщення, де ми у шубах. Впевнена, що цей кліп сподобається усім не менше, ніж перший. Дуже ніжна робота.
— Як думаєш, що скажеш собі через 10 років?
— Я не знаю, що буде через 10 років. Нічого не буду загадувати. Хай усе буде так, як повинно бути, і ніяк інакше!



коментарі