Бориспiль
C

Головні новини

Керівників шкіл Борисполя вчатимуть користуватися пожежними гідрантами


У бориспільських закладах освіти планують провести додаткові навчання та інструктаж щодо користування пожежними гідрантами та евакуації дітей у випадку пожежі.

Про це на апаратній нараді у Бориспільського міського голови 9 грудня повідомив його перший заступник Микола Корнійчук.

«Трагедія в Одесі показала, що потрібно посилити заходи протипожежної безпеки. За дорученням Президента В. Зеленського, ці питання обговорювалися на нараді за участі відповідних служб. У кожному з бориспільських закладів освіти є пожежні гідранти. Проте керівництво шкіл і дошкільних закладів мають чітко усвідомлювати, як їх правильно використовувати, — наголошував Корнійчук. — Водопостачання приміщень здійснюється через лічильник. Але якщо сталося загорання, потрібно користуватися обвідними лініями (байпасами), які забезпечують роботу пожежних гідрантів. На лічильник подається вода трубами діаметром 20 і 32 мм, а на байпас – трубами діаметром 75-100 мм».

Корнійчук зазначив, що для правильного користування пожежними гідрантами потрібно провести спеціальні навчання та інструктаж адміністрацій шкіл.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: