Бориспiль
C

Головні новини

Всю рекламу в Україні перекладуть державною мовою


Реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях з 16 січня повинна бути виконана тільки державною мовою.

В Україні з 16 січня набуде чинності норма закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» в частині мови реклами. Про це нагадує прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. 

Із вказаної дати вся реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях повинна бути виконана тільки українською мовою. Також повідомляється, що телерадіоорганізації зарубіжного мовлення, телерадіоорганізації, які здійснюють мовлення на одному або декількох офіційних мовах Європейського Союзу, поряд з державною мовою можуть розміщувати рекламу офіційними мовами Європейського Союзу.

У засобах масової інформації, що видаються однією з офіційних мов Європейського Союзу, допускається розміщення реклами тією мовою, якою видається такий друкований засіб масової інформації.

Також у Національній раді нагадали, що цим законом були внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими визначено, що порушення вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо застосування державної мови в сфері реклами тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або попередження, якщо порушення вчинено вперше.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: