Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільські депутати відмовили проханню ДП МА «Бориспіль»


Розглянуте на сесії Бориспільської міської ради питання «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення зовнішніх меж земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні ДП «Аеропорт Бориспіль»,  не знайшло підтримки серед депутатів.

Йшлося про земельну ділянку, на якій знаходиться клуб аеропорту. Підприємство планує проводити реконструкцію закладу, що неможливе без приведення до діючих норм технічної і дозвільної документації.

Обговорення питання було емоційним. Депутати нагадали представнику ДП МА «Бориспіль», що аеропорт змінив місце реєстрації з Борисполя на село Гору, тим самим позбавивши бюджет міста від мільйонних надходжень. Дорікали у залі, що керівництво підприємства не дотрималося домовленостей із міською владою про компромісний варіант – домогтися розділення сплати податків порівну між Горою та Борисполем.

Незважаючи на зауваження представника ДП, що претензії до місця реєстрації аеропорту не стосуються сесійного питання, депутати були одностайними. Не допомогла змінити ситуацію і пропозиція міського голови Анатолія Федорчука надати дозвіл на початок розробки технічної документації. Депутати на компроміс не пішли. У результаті:  5 голосів «за», 2 — «проти»,  15 — «утрималися».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Vladimir Dvornyk 30 січня 2020 17:39
  • Не подобається
  • +4
  • Подобається
  Наслідком неприйняття депутатами Бориспільської міської ради рішення про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні ДП МА «Бориспіль» є продовження сплати держпідприємством земельного податку до району, а не, як це могло би бути, до міста.
  Все це сталося із-за некомпетентності пана Годунка Я. і його «однодумців» - депутатів Бориспільської міської ради, які намагалися шантажувати ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, маніпулюючи питанням щодо перерахування 1/2 частини податків, які сплачує аеропорт, до бюджету міста взамін на надання аеропорту згоди міської ради на розробку зазначеної технічної документації із землеустрою.

  ДОВІДКОВО:
  На сьогодні із правовстановлюючих документів на зазначену земельну ділянку є лише Державний акт 2002 року, згідно якого земельна ділянка знаходиться в межах Гірської с/р, тому земельний податок сплачується в район.
  Для можливості сплати земельного податку за фактичним місцем розташування земельної ділянки, а саме - м. Бориспіль, необхідно сформувати її в ДЗК і зареєструвати в ДРРП, що стане можливим після розробки відповідної технічної документації із землеустрою, яку аеропорт не взмозі розробити у зв'язку з відсутністю відповідного рішення Бориспільської міської ради.

  Нажаль, сьогодні деякі представники влади настільки зайняті популізмом та самопіаром, що не вистачає часу на освіту та саморозвиток, що в свою чергу призводить до професійної непригодності та повної деградації. Навіть під час засідання сесії пан Годунок Я., який, доречі, виявив бажання балатуватися до обласної ради, не міг відірватися від свого смартфону. Кожен такий депутат повинен чітко усвідомлювати свою значимість в прийнятті рішень і нести відповідальність, перш за все перед громадою. Рішення повинні бути обґрунтованими з точки зору ЗАКОННОСТІ, будь-які амбіції або образи є неприпутимими, тим паче якщо це образа особистого характеру. Зменшення розміру своєї «годівниці» не є законною підставою щоб голосувати проти.
  І це не було б так критично, якби на законодавчому рівні зобов'язали таких осіб проходити якийсь тест профпридатності перед реєстрацією кандидатом на виборну посаду. Виберуть профанів, а тоді скаржаться на життя і заздрять європейцям. А якщо спробувати призначати на відповідальні посади освідчених людей, може така проста формула щось змінить на краще?! А вчитися потрібно було в навчальних закладах, а не практикуватися без знання теорії.
  ДУМАЙте
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: