Бориспiль
C

Головні новини

Рясна весна для лісівників


Цього року через аномально теплу зиму роботи щодо лісокультурного виробництва у ДП «Бориспільський лісгосп» починаються на місяць раніше.

Творення лісу — це заготівля насіння, висів його в розсадник, вирощування стандартного садивного матеріалу, з якого створюються посадки лісових культур (лісівники за ними доглядають: прополюють, прокошують, доповнюють, оберігають від пожеж, хвороб та шкідників).

Працівники ДП «Бориспільський лісгосп» планують навесні цього року створити лісові культури на площі 15 га. Це будуть соснові та дубові посадки, створені з власного садивного та посівного матеріалу. На лісокультурних площах, де восени проводилась підготовка ґрунту, лісгосп висадить та висіє 110 тисяч дерев.

Також плануємо доповнення незімкнутих лісових культур на площі 60 га й проведення посіву хвойних і листяних порід в розсадники та теплиці на площі 0,6 га (щоб виростити посадковий матеріал для створення в майбутньому міцних та стійких деревостанів).

Працівники ДП «Бориспільський лісгосп» звертаються до тих, хто любить відпочивати у лісі: з повагою ставтесь до природи, не смітіть, не кидайте недопалків, не залишайте багаття.

Будьте обачними під час відпочинку в лісових масивах!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: