Бориспiль
C

Головні новини

Дмитро Футорний проти видалення дерев вздовж Київського Шляху


Бориспільський активіст Дмитро Футорний подав електронну петицію щодо недопущення вирубки дерев вздовж вулиці Київський Шлях. Про це він повідомив у Фейсбук і запропонував підтримати петицію, коли вона з’явиться у відкритому доступі. 

Позиція Дмитра: ввести мораторій терміном на 5 років на видалення зелених насаджень скверів та парків, прибудинкових територій, насаджень вздовж шляхопроводів у межах міста. 

Пряма мова: «Приводом до подання петиції стала інформація про намір влади видалити каштани у центрі міста через дорогу від Сільпо з метою облаштування парковки для автомобілів. Вибіркове видалення окремих зелених насаджень може здійснюватися лише у разі критичної суспільної необхідності: знесення аварійних дерев, ліквідація наслідків стихійного лиха, аварії тощо та супроводжуватися оформленням відповідного акту». 

Нагадаємо, минулого року Дмитро Футорний був ініціатором петиції про заборону топінгу дерев у Борисполі. Вимога містян, що підписали петицію, була почута: питання було внесене до порядку денного сесії міськради та проголосоване. Як вимагалося текстом петиції, був встановлений мораторій на омолоджувальне обрізування дерев протягом 6 місяців. Коли встановлений термін завершився, дерева почали обрізувати по-старому.

Читайте до теми

Топінг, стоп! https://i-visti.com/news/6609-topng-stop.html/

У парку на території парку спиляли майже 10 дерев. https://i-visti.com/news/7463-u-borispol-na-teritoryi-parku-spilyali-mayzhe-10-derev.html/

Чи правильно у Борисполі обрізують дерева. https://i-visti.com/news/boryspil/5921-boryspil-zhahy-na-vulyci-viaziv-bula-krona-lyshylysia-stovbury.html/

У Борисполі зрізуватимуть аварійні дерева. https://i-visti.com/news/7602-u-borispol-zrzuvatimut-avaryn-dereva.html/

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Юрій 30 квітня 2020 09:11
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    Дерева це легені повітря, про те на виїзді з Бежівки на Березань дерева обмежують видимість небезпечного перехрестя
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: