Бориспiль
C

Головні новини

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»: День Перемоги — шана живим і вічна пам’ять загиблим


День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – особливе свято для усіх. У цей день представники ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» за підтримки депутата Київської обласної ради Валерія Ксьонзенка, в особі голови Бориспільської районної організації Арена Мкртічяна та члена партактиву Віктора Бурмістрова привітали всіх ветеранів війни, які мешкають у селах району.

Однопартійці 9 травня завітали до кожного. Поговорили, висловили подяку за подвиг і передали подарунки від благодійного фонду Оксани Марченко та голови політради партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Віктора Медведчука. 

Зараз у Бориспільському районі залишилось 14 ветеранів. Гостей вони зустрічали з усмішками та сльозами на очах. Адже така увага в поважному віці дуже тішить.

Пряма мова, голова Бориспільської районної організації ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Арен Мкртічян: «Ці люди здобували перемогу, не шкодуючи свого життя. Тому шанувати їх – наш обов’язок. Ми повинні пам’ятати свою історію. Адже людина, яка не знає минулого, не має майбутнього. Вони пройшли війну, відчули біль поразок і радість перемоги. Хтось зустрів перемогу в Німеччині, хтось на кордоні з Японією.... Але всі й досі пам’ятають той момент». 

75 річницю Перемоги зустріли 14 ветеранів у Бориспільському районі

Іван Чирикало, тоді майбутній офіцер, у момент перемоги проходив підготовку в Костромській області для війни з Японією.

Найстаршому ветерану району 101 рік. 

Ще двоє цьогоріч святкуватимуть сторічні ювілеї. За словами Арена Мкртічяна, представники партії привітають їх із іменинами, вже думають про подарунки. Так, Павлу Ходаницькому з с. Гора планують купити новий слуховий апарат, бо існуючий майже не працює.

Дорогою до ветеранів делегація не оминула пам’ятники загиблим у страшній війні. У Великій Стариці, Іванкові, Рогозові, Вишеньках, Горі, Воронькові, Малій Олександрівці, Затишному — до кожного поклали квіти. 

Квіти того дня несли багато селян. Для них це можливість згадати загиблих у війні родичів і вшанувати їх пам’ять. Адже втрати Радянського Союзу за роки війни були приголомшливими — за останніми даними, не повернулися з війни 27 мільйонів. 

Ми повинні шанувати тих, хто пройшов усі жахи тих лихоліть, аби подібне ніколи не повторилося. Ніколи знову!

Список ветеранів Другої світової війни Бориспільського району:

Єременко Іван Васильович – 15.12.1925 р.н.

Савон Іван Дорофійович – 22.05.1925 р.н.

Курило Надія Іванівна – 27.06.1926 р.н.

Панькіна Параска Романівна – 18.11.1926 р.н.

Чирикало Іван Михайлович – 02.03.1923 р.н.

Коробко Олександр Андрійович – 28.08.1920 р.н.

Шостік Петро Кузьмович – 16.01.1919 р.н.

Тютюн Ганна Петрівна – 27.10.1926 р.н.

Миколенко Микола Андрійович – 06.05.1926 р.н.

Кравчун Микола Семенович – 24.12.1927 р.н.

Ходаніцький Павло Ксенофонтович – 11.10.1920 р.н.

Коломієць Єфросинія Романівна – 17.08.1922 р.н.

Кучерина Михайло Олександрович – 1926 р.н.

Ахтирський Володимир Павлович – 1926 р.н.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: