Бориспiль
C

Головні новини

Людмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛ


На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради, яке відбулося 25 травня 2020 року, було погоджено тарифи на платні медичні послуги комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

Питання прокоментувала заступник міського голови Людмила Пасенко

Пряма мова Пасенко: «Із 1 квітня стартував другий етап медичної реформи. У зв’язку з коронавірусом відтерміновано повноцінний перехід на нову систему співпраці для вторинної ланки медичної допомоги. Але на сьогодні наша лікарня є комунальним некомерційним підприємством, і окрім гарантованого пакету медпослуг за кошти національної служби здоров’я України, з якою у лікарні підписано договір, підприємство також має право надавати платні медичні послуги.

Якщо пацієнт приходить у лікарню за направленням сімейного лікаря, він безкоштовно отримує послуги, які відшкодовуються Національною службою здоров’я України. Якщо він звертається на вторинну ланку самостійно, то має право отримати усі послуги, але за певні кошти.

Бориспільська міська рада, як співзасновник ББЛІЛ, погоджує тарифи на платні послуги. Це результат кропіткої роботи адміністрації лікарні, відділу економіки міської ради, що дозволило вийти на ту оптимальну ціну, яка буде прийнятною для населення, і покриватиме витрати медичних працівників.

Таких послуг визначено 286. До переліку входить не тільки альтернатива для жителів міста Борисполя, які бажають пришвидшити процедуру отримання медпослуг, не йдучи до сімейного лікаря. У переліку також є медичні послуги, які не відшкодовує Національна служба здоров’я України. Наприклад, це медичні огляди працівників бюджетної сфери. На сьогодні вноситимуться зміни в освітянську програму, щоб відшкодовувати кошти з бюджету. Також це робота призовної комісії. За роботу медиків у призовній комісії необхідно буде платити. Оплати потребуватиме перебування вилучених дітей у лікарні, їхнє обстеження, встановлення віку. Це обов’язкова процедура, щоб у подальшому неповнолітніх влаштувати у сімейні форми виховання. Є багато таких питань, у яких держава не взяла на себе відшкодування вартості медичних послуг.

За роботу лікарів повинен хтось заплатити: або людина, або міський бюджет, або служба здоров’я України. Для повноцінної роботи лікарні тарифи потрібно погодити. Далі вони підуть на затвердження Бориспільською РДА».

 

Тарифи на платні медичні послуги комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області

«Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»*

*(таблиця із проекту рішення міськвиконкому; подається без будь-яких правок редакції)

Людмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛЛюдмила Пасенко розповіла про затверджені тарифи на медпослуги ББЛІЛ

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: