Бориспiль
C

Головні новини

Приватний сектор хоче плати за сміття по-іншому


До «Вістей» звернулися представники кількох вулиць приватного сектору Борисполя. Їх непокоїть новий принцип нарахування оплати за вивезення побутових відходів від приватних обійсть. Мешканці вважають його несправедливим, тому готові відстоювати свою точку зору в суді.

«Ми не проти плати за сміття, але вважаємо, що норма у 200 л сміття на одну людину є завищеною для приватного сектору. Пропонуємо використати метод, який застосовують при нарахуванні плати за сміття для приватного сектору багато міст України. Він полягає у організації продажу спеціальних мішків на 70, 100 і вище літрів. Домогосподарство купує мішок, у вартість якого закладена сума вивезення сміття, і коли наповнює, його забирає ВУКГ», — наполягають активісти. За їх словами, з аналогічною пропозицією вони зверталися в КП «ВУКГ», написавши заяву, але їх не почули. Зверталися і до прокуратури, але там звернення переадресували комунгоспу, відповівши, що це питання загального характеру.

Представниця від мешканців 5-ти вулиць (Бориса Іванова, Севастяна, Сулими, Остапа Вишні, Південна) пані Наталія Поладько розповідає: «Зібравши підписи людей, з колективним зверненням я приходила на прийом до міського голови. Анатолій Федорчук відповів, що місто буде допомагати тим, хто неспроможний платити. Але ми не потребуємо допомоги, а лише хочемо платити реальну ціну, за літраж сміття». На останній сесії міськради представниця ініціативної групи теж порушувала дане питання та розповідала, до яких негативних наслідків може призвести нинішня система нарахувань.

«Від часу запровадження публічного договору ми принципово не виставляємо сміття. Компостуємо, спалюємо, пластик та метал здаємо, але отримуємо рахунки за неспожиті послуги. Зараз ще й погрожують штрафами, — розповідає жінка. — Для пенсіонерів з мізерною пенсією це значні суми».Активісти-пенсіонери бідкаються, що їм не допоміг ні депутат округу, ні депутат Київської облради, але не здаються: «Ми будемо писати та звертатися скрізь, поки нас не почують».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: