Бориспiль
C

Головні новини

Мешканці приватного сектора вулиці Момота невдоволені дорогим ремонтом тротуару


Після часткового ремонту тротуару на вул. Момота у Борисполі міська влада подбала про безпеку дітей, які ходять до школи та садка цією дорогою — встановили металевий відбійник. Але ініціатива сподобалося не всім. Чому — дізнавалися «Вісті».

Приводом для встановлення відбійника стало колективне звернення мешканців вулиці, колективу Бориспільського НВК ім. К. Могилка (школа № 5) та ДНЗ № 2 (всього 347 підписів). У заяві на ім’я міського голови Анатолія Федорчука люди аргументують прохання складною ситуацією на дорозі з інтенсивним рухом автотранспорту, що становить небезпеку для пішоходів. Прохання містян було виконане — вулиця отримала відбійник з боку тротуару, а разом із тим — і неочікувані проблеми.

Протестувати почали мешканці іншого боку вулиці — там, де тротуару немає. Мовляв, через суцільний відбійник у них немає можливості перейти на інший бік вулиці, і ходити вони змушені по обочині дороги, а в дощову та сніжну погоду пересуватися вулицею стане неможливо. Немає відбійника і біля школи — він тягнеться з початку вулиці та вздовж бетонної огорожі, що закриває гаражі. 

Нагадаємо, 400 м тротуару та 800 м огорожі, відповідно до сайту публічних закупівель, обійшлися місту у 2 млн 797 тис. 354 грн.

Депутат округу Ілля Луців прокоментував конфліктну ситуацію: «Люди за моєю порадою написали колективного листа до міського голови. Був розроблений проект, що передбачав облаштування тротуару з високим бордюром, який слугував би і захисним елементом — навіть із розгону машина не могла б виїхати на нього. Відбійника в проекті не було, а високий тротуар із бордюром мав бути зроблений з початку вулиці й до «Фори» (вул. Момота, 42). У проект закладалася сума 2 млн 400 тис. грн.

Як депутат, я не задоволений змінами, внесеними до проекту. Я не знаю, які причини спонукали відмовитися від робіт, передбачених проектом, і зробити відбійник. Вважаю витратну суму завищеною. Виходом може бути або облаштування тротуару перед дворами навпроти відбійника, або ж прорізування отворів-проходів у існуючій конструкції. Ситуація не критична, перехід через вулицю безпечніший, ніж раніше. У відбійнику є один прохід, перед ним зроблено перехід, є «зебра». Інша справа, що присадибна територія біля деяких дворів захаращена, і це вина господарів, що нею неможливо ходити».

Мешканці приватного сектора вулиці Момота невдоволені дорогим ремонтом тротуаруМешканці приватного сектора вулиці Момота невдоволені дорогим ремонтом тротуаруМешканці приватного сектора вулиці Момота невдоволені дорогим ремонтом тротуаруМешканці приватного сектора вулиці Момота невдоволені дорогим ремонтом тротуаруМешканці приватного сектора вулиці Момота невдоволені дорогим ремонтом тротуаруМешканці приватного сектора вулиці Момота невдоволені дорогим ремонтом тротуару

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Yura 11 червня 2020 14:06
  • Не подобається
  • +1
  • Подобається
  Зразу видно, що думали про відкати,а не про людей. Стовби посеред тротуару(як чистити комунальникам зимою сніг) мешканців протилежної частини відправляють під колеса, а що зимою буде, то взагалі мовчу.
  Якщо нікого не покарають, то це буде виглядати як сприяння та покривання злочину!
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: