Бориспiль
C

Головні новини

Про облаштування додаткових місць для хворих на COVID-19 у Бориспільській БЛІЛ


Факт: в Україні збираються розгорнути другу хвилю лікарень для хворих на коронавірус, оскільки захворюваність населення в окремих областях зростає. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Борисполя ж, за словами директора КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександра Щура, така ситуація поки не стосується.

Пряма мова Щура: «Станом на 1 липня потреби облаштовувати у Бориспільській БЛІЛ додаткові ліжка для хворих на коронавірусну інфекцію немає. У Переяславській лікарні є вільні місця для таких хворих. До того ж, нагадаю: приміщення нашого неврологічного відділення повністю готове до прийому хворих на COVID-19 у разі необхідності. Відділення забезпечене киснем, є необхідні перегородки, зроблені пандуси. Визначилися зі штатом для догляду за такими хворими. Вирішено питання житла для медперсоналу цього відділення».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: