Бориспiль
C

Головні новини

Михайло Шкоруп: «Зроблено багато, але хочеться більше»


Директор Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи, яка під його керівництвом другий рік поспіль стає кращою в області. Спортсмен, тренер, патріот Борисполя, який прославляє наше місто, та робить усе, аби воно розвивалося.  депутат Бориспільської міської ради від

ПП «Наш край», його виборчий округ — № 23.

«Якщо мене не переоберуть восени, я все одно буду продовжувати працювати для громади.

Адже я живу в Борисполі – це моє місто і я хочу, аби воно було кращим»

 

— Михайле Івановичу, що зроблено за цей рік на вашому окрузі?

— Дякуючи міському голові Анатолію Федорчуку, моїм колегам-депутатам, були виділені кошти на тротуар на вул. Європейська. Зроблено понад 1км пішохідної зони. Люди задоволені. Сподіваюся, наступного року ця робота продовжиться і тротуар буде зроблений від вул. Матросова до вул. Тургенєва.

Зроблена автопарковка на вул. Шевченка, 6А. Дякую міському голові за активну участь у цьому процесі, адже питань там було багато. Місця мало, а бажаючих багато. Завдяки активним мешканцям вдалося організувати людей. Мешканці підготували місце, прибрали його, моє завдання було заасфальтувати парковку. Потім вони самі зробили там розмітку і доглядають за нею.

Загалом було наведено лад із паркуванням біля багатоповерхівок на вул. Шевченка. Адже люди там територію заставляли машинами, тому ні швидка, ні пожежна не могли проїхати.

Також міською радою виділені кошти на парковку біля кладовища та на «поворотне» кільце в кінці вул. Тургенєва. Сподіваюся, що роботи будуть завершені в цьому році.

Заасфальтовано вул. Деснянську.

— Чи важко вам працювати із виборцями? Чи бувають конфлікти?

— Виборці є різні. Був такий випадок: приїздить до мене виборець на гарній машині, просить 25 тис. грн на заміну вікон. А поряд людина з особливими потребами, яка просить тисячу гривень матеріальної допомоги. Кому допомогти? Звісно, я намагаюся допомагати тим, хто цього потребує. Але не усіх це влаштовує. Та людина, якій я не дав на вікна, навіть скаргу на мене написала, що я поганий депутат – не допомагаю людям.

— Ця каденція добігає кінця. Як оцінюєте роботу за весь період?

— За каденцію було зроблено багато. Я — спортсмен, в мене є чимало друзів у різних містах України. Вони, коли приїздять до нас, то кажуть, що Бориспіль змінився за останні 10 років. Він став містом.

Якщо брати окремо мій округ, то за цю каденцію ми також встановили нові дитячі та спортивні майданчики. Зроблено освітлення на вул. Черешневій. Відсипано до кінця вул. Франка, вул. Козацьку. Заасфальтовано вулиці Деснянську, Комарова, Крилова та вул. Січових стрільців. І це не весь перелік зробленого.

Усе вдалося зробити завдяки злагодженій роботі нашої команди. Я хочу подякувати міському голові, ПП «Наш край», а саме Володимиру та Ігорю Шалімовим, які ніколи не відмовляють.

Хочу звернутись до виборців: обирати треба місцевих депутатів. Бажано тих, хто живе на окрузі, вони знають проблеми усіх його куточків.

Скажу так: якщо мене не переоберуть восени, я все одно буду продовжувати працювати для міста. Адже я живу в Борисполі – це моє місто і я хочу, аби воно було кращим.

Дитячий майданчик на честь учасника АТО Логвіна Г.Б.

Освітлення вулиць.

Стоянка на вул. Шевченка 6А.

Тротуар на вул. Європейській.

Тут буде стоянка для відвідувачів кладовища.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: