Бориспiль
C

Головні новини

Михайло Поминальний: «Розраховую на підтримку влади»


Гостем редакції став Михайло Поминальний — корінний бориспілець, пенсіонер, який активно цікавиться життєдіяльністю Борисполя. Приводом звернутися до газети стала невизначена ситуація на вул. Різдвяна, що прорізана в мікрорайоні Бежівка, та конфлікт у міськвиконкомі.

Пенсіонер нарікає на неправильні підходи до прорізання вулиці.

«На Бежівці — з діда-прадіда»

За словами Михайла Миколайовича, для нової вулиці у бориспільців забрали їхні городи, які ті обробляли. «Мої діди, прадіди працювали на цій ділянці, але коли пішла мова про прокладання нової вулиці, я не заперечував. Не проти були і сусіди», — розповідає чоловік. Землю розпланували, визначили межі вулиці, але діло не пішло — завадою став двір, господар якого не дає прокласти вулицю через свою ділянку. Через це інші ділянки, що мають виходити на нову вулицю, стоять занедбаними та заростають бур’янами, бо доступу до них немає. «Сусід паркан поставив із дроту, щоб не ходили», — жаліється чоловік і демонструє підписи сусідів під зверненням до влади вирішити конфліктну ситуацію.

«Влада на контакт не йде»

Співрозмовник каже, що його походи владними кабінетами як представника групи людей не дали результату. «Може, я набрид своєю активністю. Ще й погано чую, коли мені щось відповідають неголосно, доводиться кричати. Але ж це не привід ігнорувати мене та викликати поліцію, як це було, коли я пішов на прийом до міського голови, — пояснює чоловік. — На розмову не потрапив, сидів під кабінетом. Бачу — поліція». «Ми до вас, діду, — кажуть, — почекайте, до голови зайдемо і з вами поговоримо». За словами Михайла Поминального, він не дочекався, пішов додому. Дружина повідомила: приходили поліцейські, але що хотіли, не сказали.

Зізнається: з дитинства у нього травма, пов’язана з поліцаями під час окупації Борисполя в період Другої світової війни. «Я нормально ставлюся до хлопців у формі, але слово «поліцейський» у мене асоціюється зі словом «поліцай», бо згадую, як стріляли у мене та дівчат-сусідок, як палили хати», — розповідає чоловік.

У нього залишилася обпеченою ліва частина тіла — після того, як поліцаї закрили родину в хаті та підпалили; родина врятувалася дивом.

Михайло Миколайович каже, що трудове життя пропрацював у поштовому відділенні водієм. Згадує, що ніколи не боявся чиновників та відстоював справедливість. «А зараз сором сказати — порушника з мене зробили у міськвиконкомі, хоч я не дебоширю, не п’ю, громадський порядок не порушую. Моя мета – вирішити конфліктну ситуацію з земельними ділянками на вулиці, де живу, через компроміс з усіма сторонами. Я розраховую на небайдужість влади, але поки без результату», — говорить чоловік.

«Потрібно враховувати інтереси всіх»

Депутат округу Микола Костянець:

— Вулицю Різдвяну, яка йшла б від вул. Бежівки до вул. Чкалова, планували як наскрізну 30 років тому, на ній мав бути дитсадок. Із часом плани щодо садка змінилися. Коли за ініціативи двох депутатів вулицю почали прорізати, був використаний старий проект без урахування нових територій домоволодінь. Через швиденько «нарізані» ділянки та початок дорожніх робіт виникла проблема з помешканням родини Цівун: будинок почав давати тріщини, а майбутня дорога запланована близько до нього. Тому роботи припинили і дві ділянки посередині лишаються заблокованими. Потрібно урахувати інтереси всіх. Можливо, між двома відрізками дороги поки зробимо тимчасовий прохід».

Через відсутність доступу ділянки заростають бур'янами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: