Бориспiль
C

Головні новини

Бежівка: ремонт 50 на 50


Вулицю Бежівка в Борисполі ремонтують за кошти міського і обласного бюджетів у співвідношенні 50 на 50.

На вулиці Бежівка за кошти міста було відремонтовано ділянку від вул. Київський Шлях до повороту на вул. Коцюбинського. Потім зробили частину тротуару. Ремонтні роботи відновилися у цьому році. Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук повідомив «Вістям», що тендер виграло Броварське ШБУ-50 із сумою 10 млн грн при проектній вартості 13 млн 600 тис. грн.
Початок ремонту супроводжувався обуренням бориспільців, адже довелося демонтувати новенький тротуар. Проте цього вимагала технологія — товщина асфальту, який клали на бетонне покриття, виходила більшою, ніж висота тротуару. Першу половину робіт профінансувала Київська облдержадміністрація. Було зроблено «корито» для тротуару і заасфальтовано відрізок проїжджої частини.
Із заявкою на фінансування капітального ремонту вулиці Бежівка до КОДА подавався проект продовження капітального ремонту вул. Головатого. Область обрала Бежівку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: