Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільводоканал обгрунтував перегляд тарифів


Фінплан КП ВКГ «Бориспільводоканал» затвердили без перегляду тарифів. На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міськради 20 липня обговорювалося питання «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Бориспільводоканал» на 2020 рік у новій редакції.

Детально. Директор підприємства Олександр Гануш розповів, що при діючих тарифах на водопостачання та водовідведення Бориспільводоканал опинився в скрутному фінансовому становищі. У зв’язку з тим, що Верховна Рада 1 січня 2020 року ухвалила закон про підвищення мінімальної зарплати, необхідно переглянути зарплату працівників підприємства. На сьогодні вартість кубометра води та каналізації 30 грн 47 коп. Враховуючи ціни на електроенергію та супутні матеріали, тариф має бути на рівні 36 грн за кубометр.

«На сьогодні вартість кубометра води та каналізації у місті — 30 грн 47 коп. Враховуючи ціни на електроенергію та супутні матеріали, тариф має бути на рівні 36 грн за кубометр»

Пряма мова Гануша:
«У жовтні «Бориспільводоканал» має сплатити кредит Світовому банку. Крім того, з 1 серпня на 10 коп. за 1 кВ подорожчає електроенергія. Платити за неї зможемо лише за умови перегляд тарифу на послуги водоканалу. Підприємство працює напружено, проте переглянути заробітну плату при існуючих тарифах неможливо. Сьогодні середня зарплата в нас – 10 тис. грн. Слюсар отримує 8 тис. грн. Середній вік працюючих – 55 років. Молодь не йде працювати за таку зарплату.
20 серпня 2019 року ми внесли на розгляд виконкому пакет документів. Тарифи мали бути переглянуті у січні 2019, але цього не сталося, тому фінплан ми сформували за старими тарифами. 20 серпня будемо подавати новий пакет документів. Але чи буде переглянута тарифна політика, невідомо. На більшості водоканалах країни це вже зроблено».

У підсумку. Присутні погодилися, що тарифи потрібно переглянути, оскільки наприкінці року в бюджеті КП «Бориспільводоканал» утвориться величезна фінансова діра. Втім, фінансовий план ухвалили без коригування тарифу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: