Бориспiль
C

Головні новини

Зелена зона чи город на вул. Коцюбинського, 24-в?


На сесійному засіданні Бориспільської міської ради 28 липня виникла дилема: кому довірити відповідальність за порядок на ділянці, що на розі вулиці Коцюбинського і провулку Челюскінців.

На ділянці початок водовідвідного каналу, який рятує від підтоплення, розташовані ГРС (газорозподільча станція) і ТП (трансформаторна підстанція). Люди, які проживають поруч, мріють бачити ділянку відкритою територією, зберегти існуючі насадження. Сусід, Юрій Цілик, до якого підтоплення може дійти у критичних випадках, оформив документи на ділянку під городництво.

Виступ на сесії він розпочав словами: «Мені ця ділянка не потрібна. Єдина проблема — там бардак і наркомани. Хотів вирівняти, засіяти газон, посадити кущі, канал розширювати. Інших варіантів, які дають право це роботи, крім як взяти ділянку під городництво, я не знайшов».

Щодо спірної території на сесію було винесено два питання: про затвердження проекту землеустрою ділянки як зеленої зони або про затвердження проекту землеустрою під городництво громадянину Юрію Цілику.

До зали прийшли обидві сторони зі своєю правдою. Одні депутати заявляли, що там не може бути нічого, крім зеленої зони, інші наполягали, що хазяїн землі зможе навести там порядок.

Виникло питання і щодо меж охоронної зони ГРП, ТП, та водовідвідного каналу.

У підсумку прийняте компромісне рішення: відправити питання на довивчення.

Депутат Олег Верес, який активно агітував за зелену зону, наполягав, щоб по зеленій зоні спочатку голосували за питання, як у порядку денному, а потім зі змінами на довивчення. Але залишився в меншості. Обидва питання отримали підтримку з формулюванням «На довивчення».

Реакція Вереса виявилася емоційною: він відключив головний комп’ютер від електропостачання. Довелося перезавантажувати систему і оголошувати перерву. Після цього Верес повторив трюк з відключенням комп’ютера, вимагаючи повернення до голосування.

Міський голова Анатолій Федорчук, підсумовуючи, звернувся до сусідів-опонентів: «Ми виїдемо на місце; якщо потрібно продовжити канал, то виділимо кошти. А вам нічого не заважає доглядати територію разом по-сусідськи. Можливо, тоді цю землю нікому не доведеться віддавати».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: