Бориспiль
C

Головні новини

Чи потрібен вірусологічний кабінет: пропонують голосувати


Факт. Кабінет вірусологічного контролю, відкритий за ініціати Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука й керівника міської первинки Євгенія Черенка, працює в Борисполі з 19 березня 2020 року.

За цей час кабінет відвідали понад 3000 людей. За останні тижні через погіршення ситуації з коронавірусом навантаження зросло в декілька разів.

Детально. У бориспільських інтернет-групах з’явилися скарги на те, що біля вірусологічного кабінету черги.

Директор КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок відповів у мережі Фейсбук.

Пряма мова Черенка: «Кабінет відкрили у найбільш пристосованому місці, зробили окремий вхід, окремий санвузол, є ізолятор.
Лікарі працюють із максимальним навантаження, а держава за це кошти не виплачує, хоча і обіцяла. Можливо, саме завдяки постійній та напруженій роботі кабінету, в Борисполі за весь час захворіло майже 300 осіб, а не 3 тисячі.
Чергу за записом в даній ситуації запровадити неможливо, адже різне тестування забирає різний проміжок часу, до того ж, людина не може спрогнозувати дату захворювання чи одужання.

За статистикою, за період існування кабінету в будинках, які розташовані поруч, не захворіло жодної дитини. На вулиці вірусом заразитися неможливо. Кабінет працює з благих намірів і відкрився тоді, коли держава не знала, що робити. Ми маємо право відмовитися від цього виду діяльності, бо зараз, згідно із чинним законодавством, цим повинна займатися вторинна, а не первинна ланка». 

Висновок. Євгеній Черенок запропонував створити інтернет-голосування щодо доцільності функціонування вірусологічного кабінету і нагадав, що у разі його закриття ПЛР-тести доведеться робити в лікарні або в приватних лабораторіях, де це коштує 1,5-2 тис. грн.

Бориспільці ідею проведення голосування щодо закриття вірусологічного кабінету не підтримали.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: