Бориспiль
C

Головні новини

Микола Грона: «Бориспільська ОПЗЖ — дієва команда, яка заслуговує на довіру»


Підприємець, депутат Бориспільської міської ради двох скликань, лідер і №1 у списку ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ» про формування своєї команди, політичні й господарські пріоритети та впевненість у перемозі на місцевих виборах-2020.

«Наш меседж: «Дієва громада — успішна Бориспільщина».

Ми хочемо порядку, розвитку, твердої впевненості у завтрашньому дні».

Досьє

Микола Іванович Грона народився 1960 року у селі Рогозів Бориспільського району в багатодітній сім’ї.

Навчався у Рогозівській школі, з відзнакою закінчив Київський автодорожній інститут, отримав військову освіту.

У 1984-1988 рр. – інженер, начальник відділу експлуатації № 13212 Бориспільського автомобільного парку.

Із 1989 по 1991 рр. – інструктор, начальник відділу Бориспільського міськкому КПУ.

У 1991-1997 рр. працював механіком у ВАТ «ПМК-13». Із 1997 року й донині займається підприємницькою діяльністю, засновник ПП «АВТОСЕРВІС».

Депутат Бориспільської міської ради двох скликань.

Партійність: ПП «ОПЗЖ», голова партійного осередку в Борисполі з березня 2020-го.

 

— Миколо Івановичу, передвиборна кампанія стартувала. Як голова міського осередку політичної партії «За життя» ви ведете свою команду на вибори. Які найголовніші завдання ставите перед собою?

— Не буду лукавити, першим завданням є перемога. У цьому наша команда не сумнівається. Зараз найголовнішим є об’єднати бориспільську громаду, щоб кожен відчував себе частинкою великої родини. Спільно ми зможемо відстоювати та втілювати прагнення жити в гідних умовах. Важливо забезпечити роботою та заробітком, гідними умовами праці мешканців Бориспільщини.

Об’єднання робить нас сильнішими, тоді ми зможемо донести до влади наше прагнення жити у мирі без політичних сварок і розколів.

Необхідно вносити зміни до генерального плану забудови міста, активно працювати над залученням інвестицій, дбати про капітальні ремонти багатоповерхівок, шкіл та дитячих садків.

Великою проблемою для громади є відсутність сміттєпереробного заводу. На мою думку, їх потрібно декілька, і це можуть бути міні-заводи.

У приватному секторі Борисполя і в селах, що ввійдуть до нашої громади, відсутня каналізація й нечистоти просочуються в землю та потрапляють у її водоносні пласти. Вважаємо, що одним із першочергових завдань є розробка сучасного проекту каналізаційної системи та втілення його у життя.

Важливу роль у розвитку громади має забезпечення житлом галузевих спеціалістів: учителів, лікарів, працівників ЖКГ.

Особливу увагу слід приділити соціальному захисту дітей, людей з інвалідністю, пенсіонерів.

Можливо, ці проблеми здаються буденними, але без їх вирішення не варто говорити про великі інфраструктурні та соціальні проекти.

— Хто увійшов до першої п’ятірки у партійному списку ОПЗЖ? Кого висуваєте до обласної ради?

— Якщо чесно, ми ще працюємо над цим питанням. Приємно, що є багато бажаючих представляти нашу політичну силу. Однозначно це будуть дієві, авторитетні люди, які мають величезне бажання віддано працювати на покращення життя громади Бориспільщини.

— Реформування відбулося, район поділено на ОТГ. Чи плануєте ви висувати когось зі своїх однопартійців на голову Бориспільської ОТГ?

— Ми розуміємо, що для запланованих нами перетворень однієї фракції в міській раді недостатньо. Потрібно вибудувати чітку командну роботу на всіх рівнях місцевої влади Бориспільської ОТГ. Думаємо над кандидатурою відповідальною, авторитетною, здатною зробити Бориспільщину ще красивішою та заможнішою, а проживання людей комфортним і щасливим.

— ОПЗЖ є опозиційною партією. До яких кроків чинної влади ваша політсила в жорсткій опозиції?

— Прошу звернути увагу на те, що ми зараз говоримо не про Верховну Раду чи Кабмін, а про місцеву владу. Перш за все, нас мають хвилювати проблеми саме нашої громади. Ми виступаємо за оптимізацію бюджетного процесу – контроль за наповненням і видатками, суворе звітування, а також за активне залучення інвестицій, адже у Бориспільщини є такі можливості й перспективи.

Ми будемо в опозиції тоді, коли влада не чутиме своїх громадян, не забезпечуватиме громаді гідні та комфортні умови життя.

Загалом наша політична партія налаштована на співпрацю з владою та усіма політичними силами, які бажають Бориспільщині та Україні мирного життя.

— Що, на вашу думку, Борисполю найбільше заважає розвиватися тими темпами, якими розвиваються сусіди, —  Бровари, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Ірпінь?

— Ні для кого не секрет, що Бориспільська ОТГ буде однією з найбагатших в Україні. Це міряючи по бюджету. А по зовнішньому вигляду міста, на жаль, так не скажеш.

Ми хочемо дати змогу будувати наше місто підприємствам, які на це справді спроможні та мають техніку, робочі сили, колектив, професійні вміння, а не фірмам-одноденкам, що витрачують бюджет і малюють кошториси. За розвиток Бориспільщини мають братися не ті, хто краще склав документи, а ті, що пропонують ліпшу ціну, кращу якість і стислі терміни виконання робіт.

До розробки нових мікрорайонів міста необхідно запросити молодих, креативних фахівців: прогресивних дизайнерів, сучасних архітекторів, девелоперські компанії.

— До Бориспільської ОТГ приєдналися шість сільських рад. Чи є на сьогодні у вашому партійному списку представники від усіх сіл? За якими критеріями підбирали людей?

— Так, у нашій команді є представники кожної сільради, яка увійде до Бориспільської ОТГ, ми дбаємо про інтереси всіх. Критерії підбору прості – авторитетність для громади, конкретні справи. Якщо ця людина зарекомендувала себе як ефективного управлінця, має хороший досвід і розуміє, що потрібно громаді, то їй місце в нашій команді.

— На папері громади об’єднали, а що зможе їх об’єднати насправді?

— Нас об’єднає реалізація спільних справ. А це і будівництво якісних доріг, і надання належних комунальних послуг, і поліпшення благоустрою, і прозорість використання бюджетних коштів. Усі ми, жителі міст і сіл Бориспільщини, прагнемо кращого життя для себе й своїх дітей і онуків. Ми хочемо порядку, розвитку, твердої впевненості у завтрашньому дні. Вірю, що наполеглива праця над спільними проблемами об’єднає нас.

— У Борисполі ОПЗЖ має чимало прихильників. Що плануєте робити, щоб їх стало ще більше?

— Конкретними справами показувати, що ми – ефективна команда, яка заслуговує на довіру. Говорити може кожен, а працювати і діяти – одиниці. Так, ми готові до критики, усвідомлюємо, що не все можна реалізувати одразу. Але ми не ганяємося за гарними словами і красивими обгортками. Хочу, щоб нас оцінювали лише за справами. Так і буде.

— Головний меседж, яким плануєте керуватись у подальшій роботі?

— Наш меседж: «Дієва громада — успішна Бориспільщина». Як на мене, це коротко, але багато про що говорить. Нам завжди обіцяють золоті гори, розказують про НАТО, ЄС, про сите майбутнє, про те, як посадять корупціонерів, подолають бідність, знайдуть ліки від коронавірусу і т. д.

Ми ж хочемо реальних здійсненних речей, а саме – зробити Бориспіль і навколишні села комфортними для проживання. Подумайте, складається враження, що ми не живемо, а виживаємо. Ми самодостатні люди і хочемо не лише важко працювати, а й гарно відпочивати. Ми хочемо пити якісну воду, їсти смачну екологічно чисту їжу, не мерзнути взимку і не хвилюватися, що раптово вимкнуть світло. Ми хочемо жити під мирним небом, виховувати дітей і бавитися з онуками. Хіба це багато? Хіба ми, працюючи зранку до ночі, цього не заслуговуємо? Для нас важливо, щоб кожен член громади зміг почуватися безпечно і впевнено дивитися у завтрашній день.

Адреса штабу

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 83, каб. 205

Телефон: 093 211 19 96

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: