Бориспiль
C

Головні новини

Команда ЗЕ представила кандидата на посаду голови Бориспільської ОТГ


Владислав Байчас – кандидат на посаду голови Бориспільської ОТГ від команди ЗЕ

На зібранні Ігор Шалімов представив кандидата на посаду голови Бориспільської ОТГ від міської політичної партії «Слуга Народу» — Владислава Байчаса.

Нині Байчас є головою Бориспільської районної ради, знає про слабкі та сильні сторони сіл, які увійдуть до ОТГ, тому зможе налагодити плідну співпрацю між містом і селами для розвитку всієї громади.

Владислав Байчас сказав, що робить і зараз чимало для Борисполя. Наприклад – ремонт ББЛІЛ, де більшу частину витрат узяв на себе районний бюджет.

«Район витратив чимало коштів на капремонт лікарні, яка залишиться в Бориспільській ОТГ. Ми закупили багато якісного сучасного обладнання, щоб люди змогли отримувати медичні послуги в нашому місті, а не їздити в Київ», – зазначив Байчас.

За його словами, у команди ЗЕ є план подальшого розвитку лікарні, адже вона була побудована з розрахунку на 60 тис. населення. А зараз у Бориспільській ОТГ буде 120 тисяч осіб. Тому питання будівництва нового лікувального корпусу необхідно вирішувати.

«Розвиток Бориспільської ОТГ залежить від того, хто прийде до влади», — підсумував Байчас.

На завершення Ігор Шалімов та Владислав Байчас закликали людей добре подумати, за кого голосувати й обирати місцевих, які своїми справами довели фаховість і роботу для громади.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: