Бориспiль
C

Головні новини

Лабораторія CSD: тест за шість годин


У аеропорту «Бориспіль» розпочала роботу унікальна лабораторія з ПЛР-тестування. На сьогодні це єдина в Україні лабораторна установа, що робить ПЛР-тест на COVID-19 за 6 годин. З умовами її роботи знайомилися «Вісті».

Будівля лабораторії біля терміналу «В» аеропорту.

П’ять причин віддати перевагу лабораторії CSD:

• результат у максимально короткий термін;

• висока точність дослідження;

• комфортні та безпечні умови забору біоматеріалу;

• за необхідності при вильоті пасажири отримують сертифікат європейського зразка англійською мовою з мокрою печаткою без додаткової оплати;

• після отримання результатів тесту дані автоматично синхронізуються з додатком «ДІЙ ВДОМА».

Найшвидший ПЛР-тест

2 жовтня біля терміналу «В» аеропорту «Бориспіль» відбулось офіційне відкриття лабораторії CSD, яка робить найшвидший ПЛР-тест на COVID-19.

Партнером CSD стала компанія Aerohandling, яка вже 20 років займається наземним обслуговуванням пасажирів у «Борисполі».

Відкриття лабораторії повного циклу на території аеропорту стало важливою подією не лише для подорожуючих, а й для всіх мешканців Бориспільського району і м. Бориспіль. Відтепер кожен, кому необхідно пройти тест на covid-19, отримав можливість зробити це швидко і зручно. У цьому питанні з лабораторією CSD зараз не можуть конкурувати лабораторні установи, які возять забрані біоматеріали до Києва.

Лабораторія повного циклу

Процедура забору біоматеріалу продумана і зручна для відвідувача, триває кілька хвилин. Для тесту на COVID-19 методом ПЛР проводиться зішкріб епітеліальних клітин носоглотки. Під час дослідження використовують найточніші тест-системи, які сьогодні існують у світі, та спеціальне лабораторне обладнання від італійської компанії Diatech Pharmacogenetics, що має міжнародні сертифікати якості ISO 9001 та ISO 13485.

Результат тесту клієнт отримує на електронну пошту або на телефон.

Журналісти «Вістей» отримали дозвіл подивитися на власні очі, як робиться тест на ПЛР.

«Ми співпрацюємо з медичною лабораторією молекулярної патології і генетики CSD, яка входить до переліку верифікованих лабораторій, що можуть вносити результати негативного ПЛР-тесту до електронної системи Центру громадського здоров’я України», — розповідає помічник біолога Ростислав Ярошенко.

Перша кімната – стерильний бокс для виділення нуклеїнової кислоти. Суть в тому, що коронавірус, опинившись всередині клітини, використовує власний генетичний код (РНК), щоб взяти під контроль і «перепрограмувати» клітини так, щоб вони стали фабриками по виробництву вірусів. Процес виділення РНК триває від однієї до чотирьох годин. Далі в центрифугу завантажують проби, а потім за допомогою спеціального приладу вортекс роблять ресуспендування (рівномірність) біоматеріалу. Наприкінці підготовчого етапу готується спеціальний розчин, який використовується для аналізу.

«Підготовлений біоматеріал поміщається в ампліфікатор, який, власне, і робить аналіз. Результати інтерпретуються за допомогою спеціальних програм на комп'ютері.

«Із моменту, коли біоматеріал потрапляє до лабораторії, до кінцевого результату проходить 6 годин. У нашій лабораторії працюють високопрофесіональні фахівці з вищою медичною або біологічною освітою», — пояснює Ростислав Ярошенко.

Квиток на літак не обов’язковий

Лабораторія CSD знаходиться біля терміналу «В» міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Щоб зробити тест на COVID-19, не обов’язково мати квиток на літак. Скористатися послугами унікальної лабораторії мають можливість усі, кому потрібно якнайшвидше отримати результати тесту. Зробити це можна цілодобово в будь-який зручний для клієнта час.

Для зручності пасажирів

У терміналі D є два забірних пункти на ПЛР-тестування. Вони знаходяться в зоні вильоту міжнародних рейсів біля стійки 48 FAST-LINE та на прильоті відразу після проходження паспортного контролю.

Умови забору біоматеріалу зручні й безпечні.

Сканування QR-коду  для заповнення форми на проходження ПЛР-тесту.

Біолог зайнятий приготуванням лізуючого розчину для екстракції РНК.

Ампліфікатор, на якому відкритий приклад позитивного результату.

Забірний пункт на ПЛР-тестування в зоні вильоту.

Замовити послугу можна за телефоном FAST-LINE:

(050) 415 09 09.

Вартість: 1500 грн.

 

Лабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годинЛабораторія CSD: тест за шість годин

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: