Бориспiль
C

Головні новини

ПП «Правий сектор» іде на місцеві вибори


Михайло Ковалів, очільник Бориспільського осередку партії: «Правий Сектор — це не тільки політична партія, це спосіб життя».

Правий Сектор під №6 у бюлетені для голосування за політсили, які висувають своїх кандидатів у депутати до Бориспільської міської ради (до ради майбутньої ОТГ).

Народжений під час Революції Гідності, він завжди відстоював інтереси України і українців.

Кращі представники цієї політичної сили пройшли дорогами війни на сході й сьогодні захищають незалежність держави. Бориспільський осередок ПП «Правий Сектор» був і залишається на передовій, коли йдеться про захист інтересів Бориспільщини. Партія неодноразово ставала на захист української церкви, відстоювала інтереси громади перед недобросовісними забудовниками. Зокрема, за підтримки Правого Сектора отримало нове дихання заморожене будівництво на вул. Головатого, 71-а, щоб інвестори змогли отримати житло. Там, де зараз зелені насадження у мікрорайоні Соцмістечка, могла б вирости багатоповерхівка, якби не протести мешканців за активної підтримки представників Правого Сектора.

Михало Ковалів

«Правий Сектор — це спосіб життя, а не лише політична партія», — зазначає перший у списку кандидатів, Михайло Ковалів. Він очолює Бориспільський осередок партії не один рік. В час, коли побратими відстоюють суверенітет і незалежність України на сході, партія усвідомлює, що і в місцевому самоврядуванні зможе і повинна захистити інтереси простих людей, адже сформувалася команда високоінтелектуальних людей, сильних духом і вірних Україні, вірних своїй землі.

Вадим Караульщук

Проживає в селі Іванків. Він — командир резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» в Київській області. Вадим отримав поранення, захищаючи нашу землю, але й надалі продовжує боронити Україну. Велику увагу він приділяє національно-патріотичному вихованню молоді, проводить вишколи, де молодь займається фізичною підготовкою та вчиться глибше розуміти нашу історію.

Тетяна Нікачало

Тендітна жінка з великим серцем і щирою душею. Вона з 2014 року займається волонтерською діяльністю, опікується пораненими у військовому госпіталі. Її людяність, щирість, добрі жіночі руки зуміли підтримати не одного захисника України. Вадима Караульщука після поранення також рятувала вона. Воїни АТО знають її під позивним «Мураха». Тетяна Нікачало й зараз допомогає, хоча не любить про це говорити. Ще вчора вона збирала допомогу погорільцям Луганщини, а сьогодні шукає можливість закупити ліки добровольцям ДУК «Правий Сектор». Її мрія – реабілітаційний центр для учасників АТО/ООС на території Бориспільської ОТГ.

Руслан Ковалів

Молодий і сильний духом, він стояв біля витоків створення міського осередку партії. Відповідальність за долю України привела його на Майдан, а Революція Гідності загартувала його дух. Добровольцем він захищав Україну в складі Батальйону ім. генерала Кульчицького.

Основними пунктами його програми є: комунальний громадський екотранспорт, що дозволить безкоштовно та без обмеження кількості місць перевозити пільгові категорії населення; створення коворкінг-центру для людей, що працюють у сфері ІТ-технологій та фрілансерів, для івент-заходів та кіберзмагань; облаштування велодоріжок.

Тетяна Могила

Вона у Правому Секторі нещодавно, але рідко який захід проходить без неї. За освітою вона вчитель історії. Успішно пройшла навчання з курсів «Школи спроможних громад програми ООН із відновлення та розбудови миру».

Головним принципом функціонування майбутньої ОТГ вважає розвиток усіх територій ОТГ. Тетяна Могила знає та розуміє проблеми села та способи їх вирішення, адже народилася та виросла в селі на Полтавщині, а зараз проживає в селі Любарці. Основні принципи успішної громади вбачає у відкритості та прозорості самоврядування. Тетяна вважає, що має зробити все можливе для розквіту Бориспільської ОТГ, бо тут живуть її діти, тут вони зростають і ця земля рідна для них.

Це тільки невелика частина того, про що хотілося б написати про міський осередок Правого Сектору.

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори всіх рівнів. Українці обиратимуть тих, хто у найближчі роки відповідатиме за якість нашого життя. Зробіть правильний вибір!

Правий Сектор відкритий до спілкування.

Громадська приймальня знаходиться за адресою:

м. Бориспіль, вул. Головатого, 89, офіс 11, телефон 097-791-73-54.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: