Бориспiль
C

Головні новини

Група батьків виступила проти «дистанційки» і Тетяни Павленко


Ситуація. Вкрай незадоволена дистанційною формою навчання група батьків бориспільських діток початкових класів, об’єднавшись у Фейсбуці, відвідала міське управління освіти та науки, щоб отримати відповіді на свої запитання.

Однак форма, у якій до них звернулися в управлінні, їх не влаштувала, і мами зі скаргою на начальника управління Тетяну Павленко вирушили до міської ради, на засідання сесії. Через карантин усіх не пустили до зали,  потрапила одна представниця, яка ввела депутатів у суть конфлікту.

Джерело: начальник міського управління освіти і науки Тетяна Павленко.

Пряма мова Павленко: «Ми виконуємо рішення відповідної комісії Київської області. Протокол цього рішення є у вільному доступі на сайті. У документі йдеться: якщо той чи інший населений пункт знаходиться у «червоній зоні», то система освіти має працювати за рекомендованими механізмами.

Наголошу, що управління освіти не може впливати на роботу закладів. Ми можемо лише рекомендувати їм виконати настанови комісії.

Так, станом на 2 листопада у Борисполі всі заклади загальної, середньої та позашкільної освіти перейшли на дистанційну форму навчання. Таке рішення адміністрації закладів приймали самостійно.

ДНЗ, окрім дитсадка №3, який тимчасово закритий у зв'язку із хворобою персоналу, працюють у звичному режимі».

Позиція. На закид батьків, що садки працюють, а школи ні, Павленко відповіла аргументом: у садочках після того, як батьки малечу приведуть, діти знаходяться в одному місці – групі. А у школі учні бігають коридорами, переходять з класу в клас, а також вчителі окремих предметів приходять до них на урок, чим можуть створити небезпеку рознесення інфекції.

Пряма мова Павленко: «Ситуація така, що на перше місце треба ставити життя і здоров’я, а не комфортність у роботі. А батькам, які підняли галас із приводу дистанційного навчання, на мою думку, варто подумати про здоров’я своїх дітей і людей, які їх оточують».

Конфлікт. Батьки незадоволені не лише дистанційною формою навчання. Із їхніх слів, коли вони звернулися до Тетяни Павленко з питанням щодо «дистанційки», вона відповіла їм у грубій формі.

Пряма мова Павленко: «Ситуація була така: група батьків стояла в приймальній і вимагала від мене відповіді на претензії та питання. Зауважу, що частина з них була без масок. Я зробила зауваження щодо відсутності масок, до цього повідомивши, щоб вони написали звернення і виклали суть проблеми для отримання відповіді. Проте реакція батьків була неочікуваною…».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: