Бориспiль
C

Головні новини

Про ремонт шкіл у Борисполі та фінансові ініціативи батьківських комітетів


Карантин не лише не завадив літньому ремонту бориспільських шкіл, але й надав змогу розпочати його раніше, ніж зазвичай. Про це «Вістям» розповіла начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяна Павленко.

Пряма мова Тетяни Павленко: «Уже розпочалися ремонтні роботи у більшості навчальних закладів міста. Два з них, які отримали кошти за програмою «Громадський бюджет», майже закінчили роботи. Також триває  будівництво харчоблоку в НВК «Ліцеї «Дизайн-освіта», яке виконує ПрАТ «БКБМ». Влітку роботи будуть  завершені».

Чи здаватимуть батьки кошти на ремонти шкіл? В управлінні наголошують, що це можливо, але лише за ініціативи й рішення батьківського комітету конкретного навчального закладу. Усе на добровільній основі, якщо є бажання батьків поліпшити умови навчання власних дітей.

Пряма мова Павленко: «Ніхто з адміністрації школи чи педколективу не має права вимагати у батьків учнів кошти на потреби закладу чи інші  витрати».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: