Бориспiль
C

Головні новини

Зарплати працівникам Бориспільводоканалу переглянуть без підвищення тарифів


Факт. Секретар міської ради Владислав Байчас видав розпорядження щодо приведення мінімальної заробітної плати працівникам КП ВКГ «Бориспільводоканал» до норм закону.

Детально. Директор КП ВКГ «Бориспільводоканал» Олександр Гануш розповів, що тривалий час заробітна плата працівників не переглядалась згідно законодавчих актів України.

Пряма мова Гануша: «Те, що зараз зроблено, а саме приведення заробітної плати у відповідність до норм закону, треба було зробити ще три роки тому. Владислав Байчас прийняв рішення, згідно з постановою Кабінету Міністрів про перегляд заробітної плати, вирівняти цю невідповідність. Середній вік працівників нашого підприємства – 55 років. Навантаження дуже велике, люди не витримують роботи у важких умовах з такою мізерною зарплатою, звільняються. Водоканал – одне зі стратегічних комунальних підприємств, без налагодженої роботи  в сфері водопостачання і водовідведення в місті почнеться колапс. Тому це дуже своєчасне і важливе рішення».

Акцент. Підвищення не вплине на тарифи на водопостачання та водовідведення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: