Бориспiль
C

Головні новини

Перевізників утримають на плаву


У перший день зими, 1 грудня, відбулася зустріч секретаря міської ради Владислава Байчаса з місцевими перевізниками. Головне питання порядку денного — організація  роботи місцевого транспорту в умовах карантину.

Питання перевезення школярів вирішене

На сьогодні ситуація є досить складною. Жорсткі карантинні обмеження болюче вдарили як по пасажирах, так і по перевізниках. Водіям маршруток заборонено брати більше людей, ніж є місць для сидіння. Через цю заборону пасажири, зокрема, школярі, які не встигли зайняти сидячі місця, змушені годинами чекати на холоді наступного рейсу. З іншого боку, перевізники зазнають суттєвих збитків, що ставить їхні підприємства на межу виживання. За словами Владислава Байчаса, аби вирішити питання перевезення школярів, довелось чимало попрацювати.
«У зв’язку з пандемією це є серйозною проблемою. Проте ми знайшли вихід, переговорили з поліцією і спільно знайшли вихід. У час пік будемо підвозити дітей до шкіл», — підкреслив секретар міської ради.

Кількість рейсів на Лозівку збільшать

Заступник міського голови Микола Корнійчук зачитав пропозицію мешканки мікрорайону Лозівка збільшити кількість рейсів до шести (наразі їх п’ять). Люди просять зробити останній рейс о 20:00, щоб можна було дістатися додому після роботи.
Перевізник Олександр Кисельов повідомив, що цей маршрут для підприємства є нерентабельним, однак на пропозицію збільшити кількість рейсів після обговорення погодився. У свою чергу, Владислав Байчас зазначив, що міська рада готова доплачувати перевізникам, аби ті виконували більше рейсів.
Питання щодо збільшення рейсів у села поки залишається відкритим.
«Коли ми зустрічалися з мешканцями сіл Сеньківка і Стариця, головним і наболілим питанням у людей було саме транспортне сполучення. Це питання будемо вирішувати, прораховувати кількість рейсів, компенсації перевізникам, пільги», — повідомив Байчас.

Визначається компенсація за перевезення пільговиків

Також учасники зустрічі обговорили питання компенсації за перевезення пільгових пасажирів. Зараз міська влада компенсує перевізникам лише одного пільговика за рейс. Є пропозиція збільшити їх кількість до двох.
Микола Корнійчук зазначив, що після того, як буде сформований новий склад виконкому, питання розглянуть на найближчому засіданні.
Ситуація ускладнюється тим, що наразі невідомо, яким буде новий бюджет. Втім, у будь-якому випадку, з порядку денного це питання не знімається і буде враховане при формуванні бюджету.

«У зв’язку з епідемією перевізники можуть не вижити. Ми хочемо вивести формулу компенсації їх збитків, щоб утримати підприємства на плаву», — сказав Владислав Байчас.
У підсумку, учасники зустрічі отримали доручення зробити розрахунки витрат та кількості перевезених пасажирів, зокрема, пільговиків. Наступна зустріч із перевізниками запланована на вівторок, 8 грудня.

Перевізник Олександр Кисельов поділився з «Вістями» враженнями від зустрічі.

«Вдячні, що ці зустрічі відбулися»

«Ситуація наразі дійсно критична. Під час двомісячної заборони на перевезення ми зазнали великих збитків, втратили третину водіїв, які влаштувалися на іншу роботу. Зараз ми працюємо, але через карантинні обмеження ледь виживаємо. Через це змушені закрити нерентабельні маршрути. Так, рейси № 6, 10, 15 вже давно не обслуговуються. Нині закриваємо два графіки маршруту № 1а, один графік № 8. Маршрут Нестерівка-Лозівка для нас збитковий, пасажирів дуже мало, а треба закуповувати пальне, платити водіям, обслуговувати машини. Тому ми вдячні, що ці зустрічі, адже це вже не перша, відбулися. Бачимо, що нова влада намагається допомогти нам вирішити проблеми. Компенсацію за маршрут Лозівка-Нестерівка чекали три місяці, зараз почали виплачувати».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: