Джерело. Засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради 25 травня.
Пряма мова Павленко. «У п’ятницю, 29 травня, для всіх бориспільських школярів пролунає останній дзвоник, але цього року через карантинні обмеження — дистанційно, в кожному екрані й кожному планшеті школярів. Наші школи креативно підходять до свята. Не хочу поки розкривати таємницю, скажу лише, що всі жителі міста зможуть його побачити».
Деталі. Традиційних лінійок в Борисполі не буде. Не рекомендують проводити і випускні вечори.
Школярів більшає
За словами Тетяни Павленко, наступного навчального року в Борисполі планується 323 класи, що на 13 більше, ніж було у цьому році. Навчатимуться в них 9458 учнів. Також збільшиться кількість груп продовженого дня.



коментарі