Бориспiль
C

Головні новини

Одержувачів субсидій контролюватимуть по-новому


Починаючи з 2021 року, Міністерство фінансів буде перевіряти одержувачів субсидій відразу після того, як вони подадуть заяву. Якщо ж виплату вже призначать, а порушення знайдуть згодом, то виплачену допомогу доведеться повернути до державного бюджету. Зокрема в Постанові Кабміну «Про спрощений порядок надання субсидій» йдеться, що субсидії можуть забрати, якщо субсидіант володіє будинком площею від 200 м.кв чи квартирою від 120 м.кв, машиною віком до 5 років, чи зробив покупку на суму від 50 тис. грн. Передбачено також новий порядок перевірки, що буде здійснюватися у кілька етапів. 

За коментарем щодо подробиць нововведень «Вісті» звернулися до Інни Мисловської, начальника управління соціального захисту населення Бориспільської РДА.

Вона повідомила, що на сьогодні жодних офіційних роз’яснень з Мінсоцполітики чи безпосередньо від Мінфіну щодо нового порядку призначення субсидій не надходило.

«Щомісячно Міністерство соціальної політики України здійснює верифікацію (перевірку – ред.) державних виплат та направляє структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для опрацювання матеріали, які надійшли від Міністерства фінансів України, щодо невідповідності інформації, на підставі якої призначено державні виплати. Управління опрацьовує ці рекомендації, і за результатами таких перевірок або ж припиняє виплати та стягує надміру виплачені кошти з осіб, які подали неповну чи невірну інформацію, або ж продовжує виплати в разі, коли інформація не підтвердилась або не призвела до порушення. За результатами верифікації у цьому місяці виявлено 41 порушення. До повернення нараховано 72310,7 грн», — зазначила Інна Мисловська.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: